Avatar foto Door Moderator Petra
Denemarken 3 uur geleden 13 reacties

Koningin Mary in korte broek en prachtige blouse tijdens TV programma

De Deense koningin Mary is in het TV-programma Søren Vesters Have te zien in een prachtige blouse met bloemen.

Koningin Mary is woensdagavond te zien in het TV programma Søren Vesters Have. Koningin Mary zegt daarover: “Nooit gedacht dat ik mee zou doen aan een programma over tuinen. Mijn kennis van tuinen is op bloeiend niveau en werd tot leven gebracht nadat we een kleine wilde tuin in Fredensborg aangelegd hadden. Hoewel de natuur altijd een groot rol heeft gespeeld in mijn leven, heeft onze wilde tuin me vreugde gebracht. Het was een genoegen om Søren Vester dit deel van onze tuin te laten zien, dat zowel een kleine bijdrage aan de biodiversiteit is, als ‘wild’ mooi is.” ✍️ H.M. Dronningen.

Foto’s ©Kongehuset/DR screenshots
Foto ©Kongehuset
Foto ©Kongehuset

Het tv-programma ‘Søren Vester’s Tuin – Biodiversiteit en kasteeltuinen’ is nu te bekijken via www.dr.dk en wordt vanavond uitgezonden via DR.

Koningin Mary gaat gekleed in een nieuwe blouse van Sea, met bloemen. De blouse draagt ze op een wijdvallende korte broek.

Foto ©Kongehuset

Meer lezen? Dat kan hier!

Volgen
Laat het mij weten wanneer er
13 Commentaren
Nieuwste
Oudste
Inline Feedbacks
View all comments

Staat haar goed en wat een leuke schoenen

Doorgaans vind ik Mary bijna te keurig, te perfect (het is ook nooit goed hahaha) maar déze outfit vind ik geweldig, heel verrassend en out of the box. En enige schoentjes!.

Die broek is verschrikkelijk en ik hoop dat het tv programma meer mooie beelden van de tuin oplevert. Hier word ik nog niet zo opgetogen van.

De blouse is heel fijntjes, met het borduurwerk en de (kanten?) inzetten, en staat Mary prachtig bij haar donkere haar. Zoals al door anderen opgemerkt passen blouse en korte broek totaal niet bij elkaar. Ik heb geen probleem met de broek, maar daar hoort bijvoorbeeld een sportief overhemd op (ik dacht aan blauw-wit gestreept en dan ook wat langer dan dit korte blousje). Of de blouse combineren met een maxirok inderdaad. Verder lijkt haar lichaamshouding mij wat stijfjes, alsof ze zich erg bewust is dat ze gefilmd wordt. Nou ja, leuk dat ze in beeld is.

Leuk dat ze dit doet, en weer extra inkijkje voor het Deense volk 👍. Daarbij ook nog passend gekleed voor de setting, zelfs met lange mouwen in een tuin…., oké dan.. . De blouse/jasje komt wat stijfjes op mij over en ik vind het ook niet echt passen qua stijl bij de broek, van mij had Mary hier een leuke witte blouse op mogen dragen.

Mooie blouse van Mary. Het model broek zal ik nooit aan wennen, ik vind het niet flatteren.

Mooi vind ik het niet, maar het is wel een geschikte outfit voor in de tuin natuurlijk. De blouse erg leuk, maar zelf had ik er liever een maxi-rok onder gezien.

O help; zou Maxima dit doen dan hoor ik het commentaar al: “een koningin in korte broek!?”.
Mooie blouse, maar door de lange mouwen niet geschikt (vind ik), om bij een korte broek te dragen. Een wijde midi rok of lange (wijde) pantalon vind ik bij deze blouse meer passen.
Leuk dat ze dit heeft gedaan, maar omdat een koningin dit doet hoef Maxima dit (of iets anders) voor mij niet te doen😉

Een leuke outfit voor deze setting en aard van programma.
Het zou goed zijn als vanuit onze koninklijke familie ook zo af en toe en dergelijke openbare actie te zien is. Het hoeft niet over tuinen, kies iets uit dat je zelf interesseert.

Ja eens, wij zien onze Royals alleen buiten hun paleis in functie. Er zijn door de jaren heen wel wat documentaires geweest hoor bijvoorbeeld, soms vergeten we ook weleens ‘wat geweest is’.

Het is alleen in Nederland ondenkbaar dat je de koninklijke familie een keer van binnenuit het paleis ziet vertrekken voor prinsjesdag bijvoorbeeld. In Engeland, Zweden of Denemarken is dit in het verleden wel getoond, een koningin die door haar paleizen ‘dwaalt’ en vertelt of de engelse koninklijke familie die aan het ‘keuvelen’ is voordat ze het balkon opgaan. Het lijkt weinig voor te stellen maar het zorgt ervoor dat je jezelf iets meer identificeert met mensen die voor je gevoel alleen in en uit een auto stappen of het vliegtuig pakken naar het buitenland. Ik zou de koning weleens willen zien in éénzelfde soort serie als Kongehuset, jaren geleden gemaakt over de Deense koninklijke familie. Echt een aanrader op youtube.

Dat doen ze ook. Ik kan me bijvoorbeeld een foto herinneren over de bescherming van egeltjes, en een foto van Maxima met de hond over hoe goed wandelen voor je is ivm geestelijke gezondheid.

Ja dat is wel waar maar ik vind het ook wel wat magertjes, vind je niet? Een foto met een egel en een selfie dat je met een hond wandelt. Ik zou zeggen nodig dan een leuke hondenkenner uit als Loretta Schrijver destijds bijvoorbeeld of wie dan ook en wandel een keer een uurtje door de paleistuin terwijl je aan het kletsen bent. Volgens mij ontbreekt het echt aan inspiratie bij de adviseurs van de Royals op dat gebied.

Beatrix deed dat toen weer wel heel leuk. Die toonde met beeld dat ze een egeltje ging uitzetten.