Avatar foto Door Josine Droogendijk
Máxima 14 mei 29 reacties

De andere kant van Máxima

Op ModekoninginMáxima kijken we vaak naar halslijnen, mouwen en andere modefranjes, maar het achterpand verdient ook zeker wat aandacht. Daarom nu online: een fotoblog over de achterkant van de kleding van Máxima.

Als de koningin een bezoek brengt aan museum X of organisatie Y, staan er doorgaans heel wat mensen op haar te wachten. Aangezien het publieksvak vaak bij de straatkant wordt gepositioneerd, zien ze langer de voorkant dan de achterkant van Máxima. Bij het ontwerpen van de koninklijke kleding wordt daar dan ook rekening mee gehouden.

1. Bij modehuis Natan bestelt Máxima een witte top met een aangeknipte draperie aan de achterkant. Bij de halslijn is de stof samengebracht in een geknoopte schouderband, zodat de wapperende stof niet teveel gaat lijken op een cape.

Máxima achterkant

2. Indiase sari, die door Jan Taminiau is omgetoverd tot een westerse avondjurk met een Indiase touch. 

3. Robe manteau met een lijnenspel van wol, kant en satijn. Ontwerper: Claes Iversen

4. Gele japon met bloezende top en een interessant rugdecolleté. 

5. Japon met wapperend achterpand. Mega Mindy zou er jaloers op worden 😉 

6. Op de dag van de inhuldiging kregen het verfijnde achterpand van Máxima’s blauwe japon niet te zien. Bij het staatsbezoek aan Denemarken wel. 

7. Asymmetrische japon van Ralph Lauren. 

8. Misschien wel het meest intrigerende achterpand van deze blog. Van voren is de jumpsuit roze/zwart, van de achterzijde blauw/zwart. 

9. Bij Máxima’s oranje japon van Mattijs van Bergen loopt het geplooide lijfje door in een geplooide kraag. Complimenten voor de coupeur! 

10. Een dun bandje houdt deze avondjurk van Benito Ferandez op z’n plek. 

11. Oelala, spaghettibandjes to the max. 

12. Lichtgrijze blouse van NATAN. Het vleugje pit tref je aan bij het achterpand. 

13. De volant van Máxima’s groene jurk van Lanvin loopt door aan de achterkant.

14. Máxima’s jurk van Iris van Herpen is aan de achterkant even verfijnd als aan de voorkant.

Verder lezen?

Dat kan! Bijvoorbeeld over Máxima en de peplum.

 

Volgen
Laat het mij weten wanneer er
29 Commentaren
Nieuwste
Oudste
Inline Feedbacks
View all comments

Die achterkant mag zeker gezien worden! Zo leuk dit soort details. En wat hoop ik toch dat ze die roze robe manteau van Claes Iversen weer gaat dragen. Echt een plaatje!

Prààchtige blog ! Maar ja, als je een oogstrelend mooie rug hebt… ! Dit in combinatie met die superelegante jurken… ooh ! Een speciale voorliefde heb ik voor nr. 10, met dit bijzonder fraaie kapsel en schitterend diadeem !

Last edited 5 dagen geleden by Trixedo

Heel erg leuk om te zien!! Dank Josine, leuke blog. Vooral bij de blauwe Taminau zei ik hardop: “Wouw ” !!! Echt schitterend! Had die donkerroze avondjurk van de inhuldiging ook zo’n bijzondere achterkant?

De achterkant van de inhuldigingsjapon is prachtig. En de gele set staat ook erg mooi bij de gebruinde huid.

Ik word blij van Máxima’s andere kant😊. Wat een mooie details op de rug, wauw! Nooit geweten hoe mooi het achterpand van de inhuldigingsjurk is.En de robe manteau ook zooo mooi. Leuk blog, Josine.

Ik pik gelijk de oranje japon van Mattijs van Bergen eruit….zó mooi, die geplooide, naar achter doorlopende kraag vanuit het bovenpand!!
Charmant en chique!!👌
Daar kan voor mij geen blote rug tegenop!😉
De robe manteau van Claes Iversen vind ik ook een topper!
Zowel voor- als achterkant vind ik uitermate chique en stijlvol, met bijzonder verfraaide applicaties van diverse materialen, en zo’n verfijnde afwerking!
De zachtgroene dunne japon met zwierig achterpand vind ik ook mooi, al zou het colletje mij wat te benauwd aanvoelen.
Heel diepe decolleté’s zijn aan mij niet besteed, noch aan de voorkant, noch aan de achterzijde.
Ik ben meer van de gulden middenweg 😊

“Majesteit, draait u even om, alstublieft” hahaha, ik hoor het de fotografen vragen de komende tijd.
Prachtig blog.
Wat zou ik graag de 🍊 jurk van Mattijs van Bergen weer een gedragen zien.

Leuke blog! De robe manteau blijft voor mij in haar top 10 allertijden staan! Wat blijft de japon van Iris van Herp toch ook prachtig!

Heeft de fuchsia-top die ze bij het streekbezoek gisteren droeg niet ook een verlaagde V op de rug?

Leuk ! Goed idee.

Mooie rug!
Mooie kapsels!
Mooie achterkantjes.

Welke zwarte jurk is dat met die diepe achterkant?

Ik ben dol op rugdecolletés, maakt een outfit net even wat spannender. En Maxima kan het hebben! En wat is die robe manteau van Claes Iversen toch mooi, mooi, mooi. Van dichtbij nog mooier dan van een afstandje. Alleen dat jumpsuit met de roze en blauwe flappen vind ik minder. Te korte broekspijpen, om maar wat te noemen.

Mooi zeg. En inderdaad wat een mooie rug…

Ze heeft dan ook een prachtige rug🤩

wauw.. nooit geweten dat de achterkant van de inhuldigings jurk zo mooi is!
jammer dat we die niet vaker te zien krijgen

Oh ja ein schöner Rücken kann auch entzücken en die heeft Maxima zeker. Wat zijn de Inhuldigings en de Iris van Herpen jurken toch prachtig!

Wat een leuk idee om een blog te maken over de achterkant van Maxima’s kleding. De witte blouse met draperie vind ik voor een Natan heel geslaagd. Ook mooi gecombineerd met de strakke zwarte rok en grote hoed.
Claes Iversen en Jan Taminiau: prachtig, prachtig! En de jurk van Mattijs van Bergen zie ik ook graag nog eens terug.

Wat een ontzettend leuke blog. Ik kan begrijpen dat de voorkantjes wat “kuiser” horen te zijn vanwege eventuele inkijk😉. Maar door de verrassende achterkantjes geeft het toch een zomerse vibe. Dan zie je ook gelijk dat een mooi kapsel ook belangrijk is aan de achterkant, bij de groene Lanvin gaat dat een beetje fout. ( eigen creatie van Maxima?)De oranje japon van Mattijs van Bergen zou ik zo graag nog eens terugzien. Zo mooi.
wat ik me afvraag Josine en Petra. Shopt Maxima haar casuals via internet? Lijkt me niet dat ze tijd heeft om ‘s avonds lekker met de Ipad op schoot bij de Zara shopt ??? Hoewel ze bij de Zara of H&M ook wel leuke dingen scoort…..



Last edited 7 dagen geleden by lente-Tine

Wat een fijne blog, ik kijk mijn ogen uit, wat mooi! Ook weer goed te zien wat een vakmanschap en oog voor detail de couturiers hebben. Enigste wat mij niet kan bekoren is de zwarte jumpsuit. De lichtgrijze Natan set kan ik mij helemaal niet herinneren, een oudje zo te zien, maar ik wil hem nog wel eens terugzien met een andere hoed of speels opgestoken kapsel.

Dan ben ik niet de enige die dacht: “heuh” bij die lichtgrijze Natan. Staat nergens in mijn herinnering opgeslagen.

Die robe manteau van Claes Iversen daarvan vind ik de achterkant zelfs nog mooier dan de voorkant. Geweldig die vierkante rug uitsnijding met dat lijnenspel😍
En dan het delicate bloemenspel op haar rug van de inhuldigingsjapon, zo subtiel en prachtig🤩
De schitterende op schimmel gebaseerde japon van Iris van Herpen; of haar rug oprijst uit die japon. Wat een plaatje.
De witte top en gele japon mogen er ook zijn, echt een verrassing op de rug.
De rest ook mooi en vermeldenswaardig.
Leuk blog Josine en een heel nieuw inzicht in bepaalde kledingstukken.
Dank daarvoor🙏🏻

hier zitten zoveel prachtige japonnen bij

Ik heb het idee dat ik een jurk met een hele bijzondere achterkant vergeet, maar ik kan me even niet bedenken welke dat dan is. Iemand enig idee?

👍

Ja, die bedoelde ik inderdaad! Ik zal hem er zo bij zetten. Dank je wel!

Avec plaisir!! We got your back dear 😊🤣Jij dank! Voor deze heerlijke blog

https://www.modekoninginmaxima.nl/maxima-draagt-jurk-met-diep-rugdecollete/

Misschien deze? Hier gebeurt achter meer dan voor. Leuke blog!

👍

Josine wat een leuke blog! Ik krijg meteen zin om iets met een geinige achterkant te gaan kopen.