Avatar foto Door Josine Droogendijk
Ariane 58 minuten geleden 6 reacties

Wil je zien: Ariane is begonnen aan studie in Delft

Prinses Ariane is vanmorgen begonnen aan de studie Luchtvaart- en ruimtevaarttechniek in Delft. Via de Rijksvoorlichtingsdienst zijn er beelden vrijgegeven.

Gekleed in een witte blouse en vrolijke streepjesbroek stapte prinses Ariane vanmorgen de universiteit binnen. Aan de hengsels van haar royale schoudertas prijkt een stevige haarknip. Deze manier van vervoeren heeft ze niet van een vreemde. Ook Máxima zie ik regelmatig met een knip aan het hengsel van haar tas.

Natuurlijk willen jullie ook weten waar al die leuke items gekocht zijn. Laten we beginnen met de eyecatcher, de broek. Ik vermoed dat ze die op vakantie heeft geshopt bij een lokale markt of een boetiekje. Het kledingstuk wordt op diverse websites aangeboden voor prijzen tussen de 30 en 50 euro. Vaak betekent dit dat ze zijn aangekocht bij een groothandel en dat we ze kunnen rangschikken onder het label ‘merkloos’. Mooi hoeft niet duur of exclusief te zijn!

Witte, elastische bloesjes met een knopenrij die op spanning lijkt te staan, zijn helemaal je-van-het momenteel. De blouse van Ariane heeft wijde manchetten en komt van Twinset, een merk dat ze wel vaker draagt.

En dan de tas. Een heerlijke, donkerbruine schoudertas. Qua kleur is dit een absolute hit deze herfst en ook aan het model kan ik aflezen dat Ariane de mode goed in de gaten houdt. In de jaren ’90 grossierde Chanel met trekkoordjes en nu de nineties weer helemaal je-van-het worden, zie je dit model tas dus ook volop terug bij de jeugd. Die van Ariane komt van Flora & Co Paris en kost slechts 59 euro.

Volgen
Laat het mij weten wanneer er
6 Commentaren
Nieuwste
Oudste

Leuke jonge meid, maar de kleding vind ik een beetje een ratjetoe.
Blouse en broek gaan wel samen, maar dan blauwe dichte schoenen en een, weliswaar leuke, bruine tas.
Maar, ze zit niet op de mode opleiding dus lekker aantrekken hoor. Als je deze exacte opleiding doet, mag je er gerust een tikje “nerdy” uitzien😉

Heel leuk deze foto’s! Lekker vlotte outfit! Ik wens haar veel succes en plezier op TU Delft !

Lekker hip en casual, terecht helemaal een studente en geen prinses.
Wat staat ze altijd oprecht vriendelijk lachend op foto’s.

Leuke en passende outfit! Ontzettend sympathieke uitstraling heeft deze prinses.

Wat een leuke, frisse outfit! Ze heeft er zo te zien zin in.

Superleuke outfit. Lekker casual. En die tas😍die wil ik!!!