Avatar foto Door Josine Droogendijk
Máxima 1 uur geleden 4 reacties

Máxima in Dutch Design bij jubileumeditie Eurosonic Noorderslag

Dames en heren van de modepolitie, onze wens is vervuld. Máxima draagt vandaag Dutch Design bij de jubileumeditie Eurosonic Noorderslag.

Trouwe bezoekers van deze website weten waar ik in de inleiding op doel. In 2025 droeg Máxima weinig mode van eigen bodem. Van de ongeveer 50 nieuwe outfits dat jaar was er maar één ontworpen door een Nederlandse ontwerper. Zou Máxima de kritiek hebben meegekregen? Misschien wel, misschien niet. Maar hoe het ook zij: ze draagt vanavond Dutch Design.

Voor ik je bijpraat over haar gouden top eerst wat informatie over de inhoud van de avond. De Eurosonic Noorderslag is een onafhankelijk platform dat Europees muziektalent wereldwijd in de schijnwerpers zet. ESNS biedt Europese artiesten, met speciale aandacht voor Nederlands talent, de kans om door te breken en uit te groeien tot de headliners van morgen.

Alvast de eerste foto via royaltyverslaggever Rick Evers

Koningin Máxima bezoekt de openingsshow met optredens van het Duitse theaterduo Siegfried & Joy, de Oekraïense Alina Pash, de Nederlandse band Yin Yin en zangeres Lia Kali uit Spanje. In de openingsshow blikt ESNS terug op de afgelopen veertig jaar met gesprekken, archiefbeelden en bijdragen van onder meer oud-Popprijswinnaars en Eurocommissaris Glenn Micallef. 

Mode Máxima: een gouden top voor Eurosonic Noorderslag

Máxima’s asymmetrische top van Claes Iversen. De gouden ring in de halslijn is geïnspireerd op de gouden ringen die de vrouwen van de Ndebele stam in Afrika om hun nek dragen.

Hier komt zometeen een scherpe foto van vanavond. Het is even wachten tot de foto’s in de beeldbanken staan.

De top op een model:

Máxima introduceerde de top in 2019. Inmiddels staat de teller, met vandaag erbij geteld, op vijf. Wil je de andere draagmomenten zien? Neem dan een kijkje in Máxima’s digitale kledingkast.

(c)PPE

Volgen
Laat het mij weten wanneer er
4 Commentaren
Nieuwste
Oudste
Inline Feedbacks
View all comments

Prachtig!! Hele mooie combi!!
Maar ik zie geen oorbellen?? Of ligt dat aan mij?

Ontzettend leuke top, en hij staat Maxima fantastisch. Deze pantalon heb ik er nooit mooi bij gevonden, dus goed idee om er een goudkleurige pantalon bij te dragen.

Zo zie je maar Josine, klagen helpt. En de outfit zou idd helemaal af zijn met de top op de goudkleurige pantalon. Dat kan Máxima zeker hebben.

Lekker! Goed gedaan en nog steeds een heerlijke top.
Die gouden pantalon die het model draagt zou ik er graag bij zien, maar dat zal wel wensen blijven.
Mooi dat ze hiernaartoe gaat, zoveel talent is daar al vandaan gekomen👍