Koningin Máxima had vanmiddag een feestelijke afspraak in haar agenda staan; bij Stichting Jarige Job pakte zij de miljoenste verjaardagsbox in.
In Nederland zijn er helaas nog steeds kinderen die hun verjaardag niet kunnen vieren, omdat er thuis simpelweg geen geld voor is. Om dit probleem aan te pakken, helpt Stichting Jarige Job de ouders van deze kinderen door het verstrekken van een complete verjaardagsbox. Hierin zit alles wat nodig is voor een echte verjaardag, zowel voor thuis als op school. Zo bevat de box onder meer cadeautjes, slingers en traktaties.
Mede door deze hulp konden vorig jaar maar liefst 176.000 kinderen hun verjaardag vieren. De verjaardagsboxen worden door heel Nederland verspreid, bijvoorbeeld via organisaties zoals de Voedselbank. Daarnaast worden ze rechtstreeks bij de ouders thuisbezorgd, zodat zij hun kind zelf een feestelijke dag kunnen geven.
Na 15 jaar bereikt Stichting Jarige Job nu een belangrijke mijlpaal: de grens van één miljoen verjaardagsboxen is bereikt. Hiermee zijn er in de loop der jaren evenzoveel verjaardagen gevierd. Dit bijzondere moment werd daarom vanmiddag gemarkeerd met het feestelijk inpakken van de miljoenste verjaardagsbox.

Koningin Máxima ging tijdens het bezoek in gesprek met vertegenwoordigers van Stichting Jarige Job. Daarna bezocht zij de inpakloods, waar zij samen met vrijwilligers meewerkte aan het inpakken van de miljoenste verjaardagsbox.
Mode Máxima: een donkerblauwe blouse voor Stichting Jarige Job
Door naar de kleding. Voor het bezoek aan Stichting Jarige Job trok Máxima vandaag een transparante blouse aan van modehuis Natan. De donkerblauwe creatie heeft een aangerimpelde halslijn, waaruit een veelheid van stof vloeit. De blouse werd dit keer gecombineerd met een grijze broek.

Bij het debuut in 2025 combineerde Máxima de top met een donkere broek.

De blouse is een mooie kleur, echter die aangerimpelde halslijn, altijd al een hekel aan gehad. Het staat wat goedkoop, laatst las ik hier dat iemand dit vergeleek met een C&A-tje, niets mis mee natuurlijk maar ik vond het wel treffend. Die grijze wijde broek doet niets voor haar, kleuren staan Máxima beter, waarom niet dezelfde kleur blauwe broek erbij aangetrokken zoals op de foto. Een kleurtje op de lippen zou al een hoop schelen, de boel wat kleuriger maken ☺️. Beetje sombertjes zo.
Helemaal in het blauw is mooier. Maar verder prima look.
Fijn dat ze dit initiatief, wat helaas in een behoefte voorziet, bezoekt en onder de aandacht brengt. Op een filmpje zie je hoe ze meehelpt en aandacht heeft voor de vrijwilligers. Dat doet ze gewoon goed.
Outfit is prima voor deze gelegenheid. Leuk dat Maxima daar aandacht heeft besteed. Belangrijk dat werk gedaan wordt.
Super leuke outfit voor dit bezoek, niks mis mee. Samen verjaardagboxen inpakken. En hup dan is daar de 1 miljoenste. Fantastisch!
Ze ziet er keurig uit, maar lieve Máxima grijs doet zo niets voor je, dus kies liever voor andere kleuren.
Ze ziet er leuk uit voor deze gelegenheid, comfortabel en gezellig
Ook al is grijs niet haar kleur, voor een rok of broek maakt dat niet uit, als je bij je hals en gezicht maar wel de goede kleur draagt.
Mooie look, ook met de grijze broek. Dit is nou een leuk, ontspannen bezoekje wat wel iets voor Amalia zou zijn om te doen als ze er klaar voor is.