Avatar foto Door Moderator Petra
Beatrix 3 uur geleden 6 reacties

Beatrix en Laurentien shinen bij Holland Dance Festival

Beatrix, Constantijn en Laurentien waren gisteravond aanwezig bij het Holland Dance Festival. Prinses Laurentien droeg een feestelijke glitterjurk, terwijl haar schoonmoeder Beatrix ging voor een koninklijke top.

Prinses Beatrix, prins Constantijn en prinses Laurentien waren gisteravond in Amare in Den Haag. Hier vond de opening van de twintigste jubileumeditie van het Holland Dance Festival plaats. Het Nederlands Dans Theater verzorgde de openingsvoorstelling. Hierin is zowel nieuw werk van choreograaf Jan Martens als een presentatie van Marcos Morau (Horses) opgenomen.

Foto’s ©PPE/Nieboer

Tijdens de openingsavond is voor de elfde keer de Jiří Kylián Ring uitgereikt. De onderscheiding is bedoeld voor personen die een belangrijke en inspirerende bijdrage hebben geleverd aan de ontwikkeling van de dans in Nederland. Het Balletorkest mocht de voorstelling live begeleiden.

Mode prinses Beatrix

Prinses Beatrix draagt een zwarte broek met een koningsblauwe met zwarte top, een ontwerp van Veronique van Groeningen. Beatrix en Véronique van Groeningen hebben een gedeelde voorliefde voor bijzondere mouwen. Meer dan eens begint het ontwerpproces dan ook met de mouw. Van Groeningen: “Hier zien we een tweedelig ensemble van jacquard zijde met streepmotief. De mouwen poffen bij de elleboog en eindigen met een brede manchet, die uitloopt in een punt. Door de mooie stof heb ik het ontwerp verder rustig gehouden. Zo krijgt de stof de aandacht die het verdient.” Check daarnaast ook de prachtige broche die Beatrix er bij gekozen heeft.

Mode prinses Laurentien

Prinses Laurentien heeft gekozen voor een soepel vallende zwarte jurk met pailletten, uit de collectie van Ba&Sh. De jurk heeft een split aan de rechtzijde. Bijzonder zijn de zilverkleurige ballerina’s die Laurentien er bij droeg. Deze zijn aan de bovenzijde met een strik dichtgeknoopt.

©Ba&Sh

Oorhangers in de vorm van drie bladeren. Bijzonder aan de oorhangers is het feit dat deze uit het sieradenkistje van schoonzus Máxima komen. Máxima droeg ze bij de première van Mapenzi.

Donkerblauwe clutch met veer.

Meer lezen

Eerder zagen we Beatrix, Constantijn en Laurentien in deze looks tijdens het Holland Dance Festival.

Volgen
Laat het mij weten wanneer er
6 Commentaren
Nieuwste
Oudste
Inline Feedbacks
View all comments

He wat fijn om vk Beatrix met Constantijn en Laurentien op pad te zien. Op een of andere manier stelt het me altijd gerust als ze met familie samen is. Allen feestelijk. De schoenen van Laurentien zijn niet mijn smaak maar mogelijk van deze tijd? De foto van de oorbel van Laurentien laat gelijk zie waarom zo’n achterom haakje (waar grote zware historische oorbellen vaak mee zijn uitgerust en die het gehele gewicht niet aan de oorlel laten hangen) belangrijk is. Was daar onlangs geen blog van? Of heb ik dat elders gezien? Zelfs met foto’s van de Deense oorbellen met haakje? Nou ja, ik kan het even niet meer vinden. Feestelijk met het bloemetje en Laurentiens haar zit goed.

Leuk om Beatrix zo te zien, ze blijft toch een beetje de koningin. Ze draagt inderdaad een mooie broche.

Leontine is voor haar doen ingetogen gekleed. Het is een mooie jurk die haar goed staat. Ik houd helemaal niet van deze oorbellen, too much. Zilveren schoenen zijn nu in. De foto is erg ingezoomd, ik denk dat ze in het echt beter uitzien. En ook eens goed om te zien dat stiletto’s niet altijd nodig zijn.

Wow, mooie jurk van Laurentien, best bescheiden voor haar doen maar staat haar goed! En Beatrix zoals nog altijd stijlvast en koninklijk, ik hou daarvan!!!

Beatrix mooi afgestemd: mooi kleur blauw als top, samen met de oorringen & de broche

De jurk van Laurentien is OK, maar de witachtige kousen & zeker de schoenen zijn lelijk!
Mag Laurentien eigenlijk geen koninklijke juwelen dragen, doet ze dat gewoon niet (graag), of zou het gewoon onpraktisch zijn: eerst toestemming vragen, langs de kluis gaan …
Het valt me op dat ze altijd eigen juwelen draagt.

Laurentien mag zeker juwelen uit de stichting gebruiken maar dat zal ongetwijfeld aangevraagd moeten worden of in overleg gaan.
Grappig dat je zegt dat ze eigen juwelen draagt. In dit geval kwam Renske ( jullie wel bekend en 1 van de speurneuzen van deze website ) er achter dat prinses Laurentien gisteren oorhangers droeg van haar schoonzus.

Met eigen juwelen bedoel ik vooral: niet uit de stichting
Het zal dus ofwel te omslachtig zijn, ofwel heeft ze er zelf geen nood aan dan