Prinses Laurentien bezocht het theater voor een sfeervolle en muzikale première. Intussen zette prinses Margriet de internationale betrekkingen kracht bij tijdens een receptie van de Netherland-America Foundation.
Prinses Laurentien was gisteravond aanwezig bij de première van ‘Onze Jordaan’. De voorstelling neemt het publiek mee door de roerige geschiedenis van een van de meest iconische wijken van Amsterdam. Met bepaalde nummers, typisch Amsterdamse humor en ontroerende verhalen brengt de cast een ode aan de saamhorigheid van de Jordaan. Prinses Laurentien, bekend om haar warme betrokkenheid bij culturele en maatschappelijke initiatieven, genoot er ongetwijfeld van.
Volgens het AFAS Theater gaat de voorstelling over het levensverhaal van Greet Bos. Je wordt meegenomen door de geschiedenis van de Amsterdamse Jordaan. Vanaf de bevrijding in 1945 tot vandaag. “Op 7 mei 1945 slaat het noodlot toe wanneer Greet tijdens de bevrijdingsfeesten haar man verliest. Deze tragedie vormt het begin van een indringende raamvertelling, waarin Greet op haar 80ste verjaardag terugblikt op haar leven als alleenstaande moeder, haar buurt en haar mensen.”

Qua kleding koos prinses Laurentien voor een wijnrode met beige broek van één van haar favoriete labels: Essentiel Antwerp. Zoals wel duidelijk is, komt de top van hetzelfde label. De witte manchetten horen bij de top.

Opvallend is de keuze qua accessoires. De clutch past er prima bij, maar of het felroze erbij past? Dat mogen jullie zelf beoordelen.
Margriet bij receptie NAF
Prinses Margriet was gisteravond (4 september) aanwezig bij de receptie voorafgaand aan het jaarlijkse Transatlantic Dinner van de Netherland-America Foundation (NAF) in Amsterdam. Prinses Margriet en Pieter van Vollenhoven zijn beschermpaar van de NAF. Ook Pieter zou aanwezig zijn, maar helaas heb ik geen foto’s van hem gezien. De receptie en het diner werden gehouden in het Sofitel Legend The Grand Hotel

De NAF ontwikkelt verschillende activiteiten op cultureel, wetenschappelijk en educatief gebied. Dit met het doel de Nederlands-Amerikaanse vriendschap te bevorderen. De opbrengsten van het NAF NL Transatlantic Dinner worden gebruikt voor studiebeurzen en andere uitwisselingsprogramma’s op het terrein van onderwijs, wetenschap en cultuur.

Prinses Margriet droeg gisteravond een jurk met dierenprint van het label Joseph Ribkoff. De jurk heeft halve mouwen en bij de taille een gedraaid detail.



Wat vinden jullie van de outfits van deze twee Nederlandse prinsessen?
Ik vind het Laurentien wel leuk staan. Ik vind bordeauxrood en felroze wel een mooie combinatie. Wat ik minder vind is de keuze gouden gesp riem en zilveren knoop, oorbellen. En de nagellakkleur zou ik ook liever bordeauxrood zien of dan weer dat felroze maar niet felrood.
Maar ze ziet er vrolijk en lief glimlachend uit dus het is haar allemaal vergeven;-)
Wauw ik hoop dat ik er zo charmant mag uitzien als ik ouder wordt als Magriet. Model jurk staat haar fris, zwierig. Print vind ik mooi. Haar kapsel, make-up, accessoires allemaal top.
Prinses Margriet draagt regelmatig kleding van merken , die ook volop gedragen worden door de ‘gewone vrouw’
Zelf koop ik regelmatig een Joseph Ribkoff. Voor €350,00 gemiddeld heb je er een.
Een van oorsprong Canedees merk die veel kleding laat maken in Bulgarije.
Wat leuk om eens een jurk je zien van een merk, Joseph Ribkoff dat ik ook in de kast heb, ik had ooit een top met vleermuismouwen zwart-wit gestreept met baan van rozen, ban de kringloop en ik had geen idee dat dat een duur merk was. Gekocht voor 5 euro, paar x gedragen bij bijzondere gelegenheden en toen verkocht voor 50. Er hangt nu nog een heerlijk vest in de kast, ook kringloop 3 euro
Margriet charmant en goed gestyled met de beige omslagdoek en tas…..jurk mischien iets korter maar dat is een detail.
Laurentien prachtig pak zoals het model het draagt zonder riem en al helemaal geen roze accessoires 🙈…..al mag het wel tegenwoordig ( zie de catwalks). Maar hier slaat ze de plank mis. Liever bordeauxrood of zwart…..jammer van het pak.
En wat haar kapsel betreft….ik heb haar nog nooit met een flatterend kapsel gezien, op de keer na dat ze een wetlook droeg
Laurentien oei echt niet mooi…kleuren staan flets en die combinatie met felroze echt bar….
Prinses margriet vind ik wel vlot staan in deze dieren print jurk
Laurentien; het pak vind ik hartstikke leuk, de accessoires ook. Alleen de combinatie van beide is mijn smaak niet. Ik had voor bordeaux, bruin of eventueel zwart gekozen als accessoires. Dit getuigt overigens van lef naar mijn mening.
De jurk van Margriet vind ik mooi en staat ook goed nu ze nog wat gebruind is. Wel vind ik het een jurk die gemaakt lijkt voor een wat grotere/langere vrouw dan zij is.
Aiaiai, wat ziet Laurentien er weer opvallend uit, hoe verzint ze het, felroze accessoires bij dit pak… Kapsel is ook niet prinses waardig…
Margriet voor haar leeftijd leuk gekleed, ik zie een vrouw op leeftijd sowieso liever in een jurk met jungleprint dan in saaie gedekte kleuren. Jammer dat ze de jurk niet wat heeft laten inkorten. Een opvallende ketting had er mooi bij gestaan.
Het pak van Laurentien vind ik niet mooi. En die combinatie met knalroze snap ik helemaal niet. Haar smaak is echt de mijne niet.
Margriet om zich mooi jammer dat de jurk iets te lang is. Maar ze blijft een van de best geklede vrouwen van koninklijke familie.
Laurentien heeft een goed pak aan in een mooie kleurcombinatie en een dynamische print. Bijzonder model ook. Het is een mooie volle kleur rood en iemand met gevoel voor stijl kiest schoenen etc in die kleur. Of zwart kan ook. Maar Laurentien is niet stijlvol, dat is niet genoeg voor haar. Zij moet er van zichzelf een schetterende, vloekende kleur bovenop gooien. Als het vloekt en teveel is, is het voor haar blijkbaar pas af. Ik vind het verschrikkelijk lelijk en zonde van het mooie pak.
Prinses Margriet is wel stijlvol, maar die had van mij haar accessoires juist met wat meer lef mogen kiezen. Bordeaux rood bijvoorbeeld is mooi bij bruin of warm roze , zachtoranje.
Laurentien; een pak wat bij haar past. Had ze de roze lap thuisgelaten, had ik goed kunnen leven met roze riem en schoenen. Haar zit netjes. Mag gerust zo blijven.
Margriet; charmant en verzorgd als altijd.
Margriet: leuke jurk voor haar leeftijd. Door niet te kiezen voor grote, opvallende accessoires, maar juist voor tinten in de kleur vd jurk blijft het een rustig geheel.
Laurentien heeft een andere smaak dan ik, prima.
Ik ‘leen’ even wat opmerkingen van andere lezers: het haar van Laurentien zit charmant en vlot. De schoenen vind ik ook leuk, qua kleur en model. Alleen niet in de combinatie die ze draagt: het bordeaurode accent van de clutch past beter bij haar outfit.
Van prinses Margriet ben ik elegante ensembles in mooie tinten gewend. Deze kleurstelling oogt wat mij betreft wat somber, ook niet zo passend bij deze bijeenkomst.
Margriet valt denk ik voor het gala-gezelschap wat tegen. Een mooie jurk maar meer een overdagjurk.
Er zou een zoon van haar naar t gala gaan?
Het kledingvoorschrift was zakelijk formeel. Heb het even opgezocht. Het ging hier dus niet om een galadiner.
Essentiel heeft deze winter als 1 van de weinige merken weer kleur in collectie. Bravo.
Heb laatst een kostuum gekocht van ze.
Wat Laurentien draagt, past bij haar. De omslagdoek wil ik wel graag hebben.
Wijnrood zie je toch nog heel veel? Verder is het allemaal idd wat somberder. Veel donkerbruin ook.
Die Laurentien🙂. Er zijn niet veel die dit leuke pak met felroze zullen en durven te combineren. De omslagdoek maakt het écht te veel van het goede.
Margriet charmant gekleed.
Margriet is leuk gekleed, het staat haar.
Laurentien ook leuk gekleed, de combinatie schoenen en sjaal zou ik zelf nooit maken bij dit pak, maar het is Laurentien eigen om altijd iets aparts te maken van een look, iets erbij doen wat niet standaard is. De schoenen met strikjes zijn wel heel leuk.
Dit is helemaal de smaak van Laurentien en het pak staat haar ook goed, maar door het felroze wordt het lelijk vind ik. Maar wat dan een goede accentkleur is bij bordeaux? Ik moet ook aan Delphine denken hierbij. En de vraag in hoeverre leidt kleding af van de inhoud?
Laurentien in de bocht. Het kapsel mag ze aanhouden, beste model wat ik de afgelopen tijd van haar gezien heb, staat haar heel goed. Margriet ‘raakt’ mij nooit qua voorkomen. Maar dat is smaken verschillen terwijl ze er meestal vrij hip en altijd verzorgd uitziet. Maar in deze jurk en sieraden is ze net Nel Veerkamp.
Haha Nel Veerkemp, jij zegt het ik denk het 😉
Dat was ook het eerste wat ik dacht: Nel pantervel!
Ik vind dat Laurentien er geweldig uitziet! Gedurfde en verrassende combi en leuke schoentjes.
Prinses Margriet staat heldere kleuren veel beter, dit bruin-beige doet niets voor haar.
Wat is Margriet toch een charmante vrouw. Ze ziet er hier prima uit, het is een leuke jurk en de accessoires passen er goed bij.
Laurentien heeft een heel leuk pak aan, de manchetten hadden van mij meer in de kleur van het pak gemogen . Dat had ik mooier gevonden. En de accessoires , tja……weer typisch Laurentien. Ze houd hier van, maar het maakt het wat schreeuwerig met de knalroze stola en schoenen. In de kleuren van de kleding had het een rustiger plaatje geweest……
Laurentien doet alsof ze maatschappelijk betrokken is, alles fake, ze is vroeger jarenlang lobbyiste geweest in Brussel voor de tabaksindustrie, meegewerkt met het meest dodelijk genotmiddel van de hele mensheid, haar gedrag is ingegeven om te “scoren”.
Wat een leuke jurk van pr. Margriet. Hier ben ik fan van. Staat haar erg goed.
Het pak van Laurentien is een beetje too much.
Beiden niet op hun best. De jurk van Margriet gaat nog wel maar is vooral te lang voor haar figuur en daardoor lijzig en bottomheavy. Even wat inkorten.
Het pak van Laurentien is leuk en op zichzelf al pittig genoeg en komt nu niet tot zijn recht met het felroze erover en eronder. En dan nog deze sieraden erbij, nee. Iets rustiger stylen zoals met de tas, en het wordt een veel beter plaatje.
Voor mij zijn het beide modemissers. Je moet er van houden of niet, de dierenprint. Ik vind het helemaal niets. Ik vind Margriet ook de kleur niet staan. Lautentien waarom die roze doek en schoenen? Het pak op zich is wel aardig maar gecombineerd met dat roze, nee.
Wat leuk! Heb zelf ook diverse kledingstukken van Joseph Ribkoff. Die ‘knoop’ is een kenmerkend detail voor dit merk. JR is overigens een Canadees merk, wellicht bewust gekozen door deze prinses.
Margriet erg charmant! Jammer dat Laurentien deze accessoires gekozen heeft. Het pak op zich is namelijk best leuk.
Wat een leuke jurk heeft prinses Margriet daar aan. Dit kan ze prima hebben!
Het huispak van Laurentien vind ik leuk, maar dat roze erbij maakt het clownesk.
De broek en top van Laurentien zijn mooi maar ik snap niets van die sjaal en de schoenen. Fel roze kleur is wat mij betreft niet mooi bij de rest en ook de schoenen matchen qua model wat mij betreft niet. Echt jammer, want je ziet dat de clutch aanvullend is qua kleur aan het geheel.