Voor de tweede dag van het staatsbezoek aan Suriname heeft Máxima een jurk slim en snel laten vermaken.
Dag twee van het staatsbezoek focust op de toekomst, met aandacht voor innovatie en duurzaamheid in voedselsystemen en een bezoek aan de gemeenschap van Stibula. Daarnaast is er een dialoog met erfgoeddeskundigen en een cultureel programma als dank voor de Surinaamse gastvrijheid. Ook gaat het koningspaar langs bij de leverancier van het mierzoete drankje Fernandez. Wie dit nog nooit gedronken heeft, zou dit eens op het boodschappenlijstje moeten zetten. Wie weinig zoet gewend is, zal zowel letterlijk als figuurlijk even moeten slikken, maar het is echt de aankoop waard.

Mode Máxima: een vermaakte jurk
Een jurk kun je grondig laten vermaken, maar soms zijn er ook andere wegen om een kledingstuk te vermaken. Voor het bezoek aan Fernandez gaf Máxima haar donkerbruine jurk van Dolce & Gabbana een update. De turquoise knopen die het kledingstuk karakter gaven, werden omgeruild door grote, houten knopen. Kleine moeite, groot verschil. Overigens werd de jurk ook nog iets verlengd door het uitleggen van de zoom.

Met de oude knopen:

De hoed van vandaag komt van de Zuid-Afrikaanse modiste Bettina Thomas.

Máxima droeg hem eerder tijdens de opening van Theater Zuidplein.

Meer lezen over Máxima en Dolce & Gabbana?
Dat kan. In het archief staat een blog over al Máxima’s jurken van dit merk. En daar zitten een paar echte juweeltjes tussen!
Zo goed dat een , op het oog, eenvoudig jurkje, toch mooi kan zijn. Goeie aanpassing van de knopen. Leuke sandaaltjes eronder. De vliegende schotel vind ik nog steeds niks🤷🏻♀️. Maar tot nu toe goeie mix van nieuwe en herdragen kleding🤩
Prachtig hier staat een koningin. Vooral de hoed is een plaatje .
Jaaaa, leuk! Formeler jurkje, maar door de sandaletten toont het geheel toch luchtig. Love die hoed! Maar voor de uitlegmeneer op de rechterflank is haar gezicht helaas onzichtbaar. Kekke versieringen erbij.