Vaste lezers van ModekoninginMáxima weten het wel: ik ben dol op de garderobe van prinses Beatrix. De prinses heeft in de loop der jaren een heel eigen stijl gevonden en ziet er altijd picco bello uit. Haar vaste couturiers zijn Sheila de Vries en Veronique van Groeningen. Kamenierster Amy Bloemheuvel maakt af en toe hoeden, maar de Nederlandse modiste Suzanne Moulijn maakt het grootste gedeelte van Beatrix' hoeden. In de log van vandaag gaan we even terug in de tijd naar 6 juni, toen prinses Beatrix een kunstmanifestatie opende in Gorinchem. Foto's zijn van Yvonne van Woudenberg, die sinds kort gespecialiseerd is in royalty-fotografie. Ik ben erg blij met haar mooie plaatjes!
Zoals gebruikelijk draagt de prinses een deux pieces met een rok tot over de knie. De donkerblauwe toque is vastgezet met een hoedenspeld en past perfect bij Beatrix' nieuwe hoedenvoorkeur: geen randen.
De gebloemde outfit is niet nieuw. Klik hier voor een foto van Beatrix op de Antillen.
Foto's met hartelijke dank aan:
Niets van deze website mag verveelvoudigd en/of openbaar worden gemaakt door middel van druk, fotokopie, fax, overtypen, opslag in een geautomatiseerd gegevensbestand of anderszins, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de beheerders.
Reacties
Sarah Kay
zaterdag 20 jun 2015 - 20:18Superleuke foto's van prinses Beatrix aan het roer in Lemmer!!
Josine Droogendijk
donderdag 18 jun 2015 - 17:33Binnenkort komt er ws een tentoonstelling over de kleding van Beatrix!
Margreet
donderdag 18 jun 2015 - 21:20Hé Josine, leuk bericht! Weet je al meer? Data, plaats? Ben zeer geïnteresseerd.
O ja, heeft iemand nog belangstelling voor oudere foto's van bv Beatrix? Heb nog veel foto's te koop. Koopje...
elisah.
donderdag 18 jun 2015 - 19:27Oh wat leuk!!
Wat hoop ik dat haar ondertrouw pakje (of burgelijk huwelijksvoltrekking ) te zien zal zijn..........!!
En een paar avond jurken uit de jaren 60...........daar zaten hele mooie tussen, laatst nog in oude Vorsten gezien.
En een paar mantels en pakjes...............!!(de bloemetjes jurken mogen op Drakestein blijven )
Dat kan een hele mooie tentoonstelling worden !
Mary
donderdag 18 jun 2015 - 18:53Oh echt! Kunnen we verzoek nummers indienen? Ik weet er zal al een paar...
Verlovingsjurk / trouwjurk / zalmkleurige jurk van Prinsjesdag / blauwe effen jurk met bijzondere mouwen van Prinsjesdag / mantel met bontmuts in volgens mij Auswich / wat ze droeg bij Karel de Grote prijs / bij bijzetting Prins Claus / blauwe avondjurk gedragen bij staatsbezoek aan Indië..
Sarah Kay
donderdag 18 jun 2015 - 17:58Leuk nieuwtje! Op Het Loo?
Annetje
woensdag 17 jun 2015 - 23:15Eigenlijk zie ik liever de kledingstijl van Elizabeth .
MargjeW
woensdag 17 jun 2015 - 21:51Ben hier voor het eerst en dit vanwege de armband die Beatrix hier draagt. Wie heeft hier meer info over?
Mary
donderdag 18 jun 2015 - 08:17Zou het niet weten. Is armband nieuw? Ze kopen vaak bij Steltman in Den Haag.
Paula
woensdag 17 jun 2015 - 19:07Beatrix weet écht wat haar staat. Die hoed is een klassieker; hij staat haar geweldig. Altijd. De bloemetjesstof kan mij ook niet zo bekoren maar ze ziet er uit om door een ringetje te halen. Wat verzorgd. Altijd weer. Je went er aan maar het is zonder uitzondering perfect.
Eftichia
woensdag 17 jun 2015 - 18:57Altijd even verzorgd, ook al is het niet altijd mijn smaak en altijd die geweldige, koninklijke uitstraling, Beatrix toont weer eens te meer hoe mooi je oud kunt worden met rimpels, getekend door de tijd, al deze fijne rimpels hebben hun eigen verhaal.
Sarah Kay
woensdag 17 jun 2015 - 18:35Haar uitstraling ... Geweldig!
En al die rimpeltjes: zó mooi kan oud zijn!
elisah.
woensdag 17 jun 2015 - 17:21Dit is zeker niet haar mooiste jurk.........vind ik tenminste !!ben niet zo van de bloemetjes jurken.......ha ha
Ze heeft prachtige jurken en pakjes van hele mooie stoffen, met veel nadruk op de mouwen en met de brede schouderlijn maakt dit haar tot een echte koningin, want dat zal ze altijd blijven uitstralen !!
Waar we haar de laatste jaren bijna niet meer inzien is in zo,n mooie mantel die ze vaak droeg, ze waren van prachtige wollen stof , mooie kleuren en met bijzondere kraag en mouwen................zooooo moooooiiiiii !!
Mary
woensdag 17 jun 2015 - 16:43Van deze bloemetjes stof ben ik niet gecharmeerd.
Moos
woensdag 17 jun 2015 - 15:37Ja, dit staat haar prachtig. Koele kleuren staan haar inderdaad goed, Henny.
De fotografe levert prachtig werk!
Henny
woensdag 17 jun 2015 - 15:27Tijdens de uitreiking van de zilveren anjers droeg ze ook een prachtige jurk.
Kaatje
woensdag 17 jun 2015 - 16:54Ja, dat was mij ook al opgevallen. Prachtige mouwen!
Josine Droogendijk
woensdag 17 jun 2015 - 15:24En alles tot in de puntjes verzorgd. Al had die ketting van mij niet gehoeven :)
Henny
woensdag 17 jun 2015 - 15:26Mee eens. De ketting had ook niet gehoeven. een beetje te druk.
Henny
woensdag 17 jun 2015 - 15:20Een stralende prinses. Koele kleuren staan haar zo geweldig.