Avatar foto Door Josine Droogendijk
Máxima 2 uur geleden 6 reacties

Opvallend: steeds vaker grijpt Máxima naar haarknipjes

Is het je ook opgevallen? De laatste tijd grijpt Máxima steeds vaker naar haarknipjes. Ook op de laatste dag van de voorjaarsvergadering van IMF en de Wereldbank doken er weer een paar op.

Koningin Máxima, speciale pleitbezorger van de secretaris-generaal van de VN voor financiële gezondheid (UNSGSA), was van woensdagavond 15 tot en met zaterdag 18 april in Washington D.C. voor de voorjaarsvergadering van het IMF en de Wereldbank Groep (WB). Máxima sloot het bezoek af met een Reference Group vergadering. Dit is een adviesgroep van internationale ontwikkelingsorganisaties met wie zij sinds 2009 als UNSGSA samenwerkt. Tijdens deze afspraak kwam er een rood pak van Natan in beeld, dat gecombineerd werd met een half opgestoken kapsel met een haarknipje. Ook een dag eerder, bij een oranje pak van Claes Iversen, kwam er een speldje aan te pas om de voorste lokken uit Máxima’s gezicht te houden.

Tijdens NLdoet dook er een haarklemmetje op.

(c)PPE

Tijdens de zomerfotosessie op het strand dook er ook een knipje op.

En zo zijn er de afgelopen tijd wel meer voorbeelden geweest van koninklijke haarknipjes bij Máxima. Ik ben heel benieuwd wat jij ervan vindt? Persoonlijk associeer ik haarknipjes met mijn dochtertje van zeven en haar leeftijdsgenootjes. Maar eerlijk is eerlijk: die associatie is geen feit en kan ook veranderen als een volwassen vrouw haar nek uitsteekt. Ik ben benieuwd of ik er over vijf jaar nog zo over denkt als Máxima blijft vasthouden aan de haarknipjes. Wie weet ben ik er dan al helemaal aan gewend en draag ik ze zelf ook. Zeg nooit nooit, hè.

Volgen
Laat het mij weten wanneer er
6 Commentaren
Nieuwste
Oudste
Inline Feedbacks
View all comments

Ik vind t kapsel dat dan ontstaat bij de UN meetings heel leuk maar even duiken in juwelenkist naar een mooie haarspeld, de volgende keer…of zit er gelijk wat nephaar aan vast?

Sorry hoor, maar ik vind dit er bijna kinderachtig uitzien. Dan ben ik liever team staart

Ik ben het wel met je eens, ik denk bij deze speldjes ook aan meisjes, bij volwassenen is het geen oplossing.
Ik ben dan ook geen fan van kapsels waarbij met (schuif)speldjes een lok naar achteren wordt vastgezet. Prima als je gaat klussen, dus een haarklemmetje tijdens NL Doet is ok.

Maxima gebruikt ook mooie sieraden als speld in het haar. Maar dan is (lijkt) er over nagedacht en is dan een toegevoegd accessoire.

Het stoort mij niet en ik kan het vooral erg goed begrijpen. Het is vreselijk irritant om haren om je hoofd te hebben zwabberen. Je hebt ook niet altijd zin om het met een fles haarlak vast te zetten, omdat dat niet langdurig werkt. Als er nagenoeg een volledige natie altijd maar over je haar mekkert, dan is dit een super praktische en elegante oplossing van Maxima! 😉

Handig, want geen losse plukken in je gezicht, zeker als het waait.
Zo opzij vind ik de haarspeldjes wel leuk, maar zo’n knip bij haar gezicht vind ik niets.

Er zit wel verschil met haarknipjes en haarknippen.
Bij haarknipjes denk ik ook aan kleine meisjes, leuk, zo.n grappig knipje in het haar en het blijft ook beter zitten.
Maar bij volwassen vrouwen zoals Maxima , nee, doe maar niet , zoek maar een andere oplossing,
Maar Koninklijke dames hebben zeker wel in hun bijouterie kistje een hele mooie speld of knip zitten.
En Maxima zeker…..en dat vind ik prachtig.