Máxima heeft een rode week achter de rug. Een week vol rode outfits welteverstaan.
Dat doet mij dan verder denken. Je zou bijna denken dat ze haar kledingkast op kleur geordend heeft en ineens weer herontdekt heeft dat ze zoveel leuke rode dingen heeft.
1. Tijdens de contraprestatie in verband met het Staatsbezoek van India aan Nederland op woensdag 6 april droeg de Koningin een zijden top met daaraan bevestigde omslagdoek en een pantalon met wijde pijpen van Natan.
2. Als dank voor de gastvrijheid op 27 april in Maastricht, boden koning Willem-Alexander en koningin Máxima op 11 april alvast een Koningsdagconcert aan. Het concert zal op Koningsdag zelf worden uitgezonden via NTR. De Koningin draagt een fluwelen maxi-jurk van Zeus + Dione, die ze eerder droeg tijdens het staatsbezoek van Kaapverdië.
3. Op dinsdag 12 april was Koningin Máxima in Enschede aanwezig bij het voorjaarscongres van de NVVK ter gelegenheid van het 90-jarig bestaan. De Koningin ging gekleed in een rode japon van Natan met aangeknipte sjaal en een nieuwe hoed van Maison Michel.
4. Op woensdagmorgen bracht Koningin Máxima een bezoek aan een bijeenkomst van het programma ‘Alle jongeren een thuis’ van Kansfonds. De Koningin droeg een bordeauxrode veghan lederen plissérok en shirt van Roberto Collina. De wollen cape van Valentino kennen we inmiddels heel goed.
Welke van de 4 rode outfits vindt jij het mooist?
Deze blog is geschreven door moderator Petra, van wie op deze website regelmatig een achtergrondblog verschijnt.
Niets van deze website mag verveelvoudigd en/of openbaar worden gemaakt door middel van druk, fotokopie, fax, overtypen, opslag in een geautomatiseerd gegevensbestand of anderszins, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de beheerders.
Reacties
Julia23
donderdag 21 apr 2022 - 13:29Nummer 3 vind ik echt heel mooi. En ook zo'n mooie hoed.
Birchwood
woensdag 20 apr 2022 - 20:29Rood; kleur die Máxima echt heel mooi staat. Alle outfits hebben iets, maar mijn keuze is uiteindelijk nummer 4 geworden. Modern, stijlvol en mooi geheel.
marinde
woensdag 20 apr 2022 - 19:19Mooie blog, Petra. Ik kan niet kiezen. Behalve nummer 2 vind ik alles mooi. Rood staat Maxima heel goed.
Senna
woensdag 20 apr 2022 - 16:03Mijn stem gaat naar 1, gewoon heel mooi!
P J Hoogeveen
woensdag 20 apr 2022 - 05:11ik ga toch voor de eerste! twee van de vier creaties zijn van Natan, denk toch wel haar lievelingslabel! Weet niet van wanneer dit is, https://youtu.be/F57mAkTeo9I en https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=video&cd=&cad=rja..., ook in rood, stralend "thuis" in Argentinie
Jens
woensdag 20 apr 2022 - 07:23Met de scheve (lelijke) rok.
Trixedo
woensdag 20 apr 2022 - 01:23Ik stemde dan weer voor... 4, vanwege (o.m.) die prachtige laarzen in het totaalplaatje !
Jens
dinsdag 19 apr 2022 - 21:48Stiekem toch grappig dat Natan op 1 staat ;-)
AnnekeM
dinsdag 19 apr 2022 - 21:25Super mooi dat Rood. Ik heb voor de rok en top van Roberto Collina gekozen.
Maar op de fluwelen jurk na, vind ik alles mooi.
Moderator Petra
dinsdag 19 apr 2022 - 18:38Excuses, ik moet er qua polls nog even in komen merk ik. Maar, de poll doet het nu als het goed is wel. Stemmen jullie mee?
Siobhan
woensdag 20 apr 2022 - 10:49Mij valt op dat rood haar goed staat en dat t goed met donkerder kleuren rood te combineren valt.
Op nr 1 gestemd, was een verrassing en t plaatje klopte.
De andere 3 vond ik ook leuk en bij haar passen.
Ik wens haar en mijzelf een wat korte roklengte dat (behalve de plissérok die lengte nodig heeft) in de regel vlotter staat. Helaas is t of midi of extreem mini in t hedendaagse modebeeld.
Chiara
dinsdag 19 apr 2022 - 18:26Voor mij is het nummer 1, schitterend
oranjefan
donderdag 21 apr 2022 - 13:36Zeker een terechte nummer 1
Maria48
dinsdag 19 apr 2022 - 15:28Nummer 3 vind ik de Top.... De jurk , zo'n leuk model ,gecombineerd met de vrolijk uitstraling van de hoed, mooi koninklijk!!
Eenvoudig en toch heel chic!
jeanine68
dinsdag 19 apr 2022 - 15:31Helemaal mee eens!!
Tony
dinsdag 19 apr 2022 - 19:31Hier sluit ik mij ook bij aan!!! Schitterend en stijlvol!