Avatar foto Door Josine Droogendijk
Máxima 3 uur geleden 13 reacties

Máxima verrast met nieuwe look tijdens Kerst Muziekgala

Voor het Kerst Muziekgala heeft Máxima vanmiddag flink uitgepakt. Naast een feestelijk kapsel kwam er ook een nieuwe look in beeld.

Koningin Máxima is erevoorzitter van stichting Méér Muziek in de Klas. De stichting zet zich sinds 2015 in voor structureel muziekonderwijs voor alle basisschoolkinderen in Nederland en het Caribisch gebied. De stichting is verbreed naar het toegankelijk maken van een groter cultuuraanbod voor kinderen en jongeren voor wie dat niet vanzelfsprekend is. Het doel is de wereld van de leerling te vergroten en een bijdrage te leveren aan de cognitieve, sociale en creatieve ontwikkeling van kinderen. De stichting sluit aan bij het programma School en Omgeving van het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap.

Koningin Máxima spreekt tijdens het gala over het belang van een breed cultuuraanbod voor kinderen en jongeren. Ook wenst ze de kinderen van de Grootste Schoolband succes met hun optreden. Tijdens het gala staan de kinderen op het podium samen met Simon Keizer, Hannah Mae, Karin Bloemen en Ammar. Edsilia Rombley en Buddy Vedder presenteren het gala. Het Kerst Muziekgala wordt uitgezonden op maandag 23 december om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Máxima in Breda. Foto ©PPE/RPE/van Emst

Máxima tijdens het Kerst Muziekgala

Voor het Kerst Muziekgala trok Máxima vanmiddag iets nieuws aan. Haar donkerblauwe satijnen zijde top met grote bloemcorsage en draperie bij de taille komt van modehuis Natan.

PPE/Van Emst
Máxima’s top van Modehuis Natan in donkerblauw

De grote bloem betreft een broche (label: Modehuis Natan, die afzonderlijk op de top te bevestigen is.

Máxima zijden top en broche Natan Muziek
Foto ©PPE/RPE/van Emst

Meer lezen? Dat kan hier!

Máxima in 2018 bij het betreffende gala:

En in 2022:

Volgen
Laat het mij weten wanneer er
13 Commentaren
Nieuwste
Oudste
Inline Feedbacks
View all comments

Heel erg mooi. Nog mooier had ik het gevonden als de broek dezelfde kleur had als de top.

Wat een mooie kerstlook. Zo hoort het meneer Natan👍🏻Mooi door de glimmende stof en feestelijk door de draperie en corsage. Kapsel keurig opgestoken, super

Heel erg leuk! Erg elegant en vrouwelijk, deze top met een twist. Ook een mooie broek eronder, lijkt donkerpaars? Mooie kleurencombinatie, niet voor de hand liggend maar het werkt wel. Kapsel en fraaie oorbellen maken het af.

Heel mooi deze outfit, kleur staat Maxima geweldig en goed ontwerp (van Natan😇) maar ik word vooral blij van het kapsel vandaag!

Ja kijk nou eens even, wat een mooie kerst-look. En zie dat mooie kapsel eens! Is dit nu zo moeilijk? Nee toch?!! zo zien de meesten het dus graag te lezen aan de onderstaande reacties, een mooi opgestoken kapsel bij Máxima! De vaste lezers weten dat ik altijd open en eerlijk mijn mening geef en weten ook dat ik Natan ..🤢, nou dit dus vind maar de eerlijkheid gebied mij nu te zeggen: voorzichtig applausje voor Natan in deze. Goed gedaan! En graag altijd de kleding zo netjes afleveren! Mooie kleur, door de glans heerlijk kerstig 🎄, dat mag deze keer. Broek goede snit. Corsage leuk feestelijk erbij. Ja zo zie ik Máxima als koningin. Ps, prachtig die saffieren in haar oren, en nu graag zo en met de dochters in kerstlook en de koning op foto voor de kerstkaart. Liefst voor een kerstboom, open haard met quirlande mag ook, please! 🙏 Vooruit die witte hond mag er ook op😉

Last edited 40 minuten geleden by Jacqueline

Jaaaa mooi gezegt Jacqueline. Mee eens met de mode. Een hele mooie KERST foto

😃🙏🙏🙏

Echt haar passie, dit onderwerp. En dat zie je.
Wat een mooie look met dit kapsel! En oorbellen.
Ik denk dat die bloemcorsage los is ?

Prachtig, die glanzende top met grote bloem. en dan dat kapsel. Je ziet haar genieten, echt mooi!

Beeldig, wat een mooie verschijning, haar kapsel ook, zeer chique. Die grote bloem vind ik ook super!

Poohh plaatje hoor!
Tot de middel dan.
Ik had de top heel graag doorgetrokken gezien als jurk.
De top eindigt op het breedste gedeelte, waardoor haar middel breder oogt.

Mooie, verzorgde look. Vrolijk door de mega bloem. Zo’n knoop in je taille staat alleen als je slank bent. En dat is ze.

Wat een plaatje! Prachtig!!