Avatar foto Door Moderator Petra
België 44 minuten geleden 4 reacties

Mathilde, Claire en Delphine bij herdenking voor overleden familie

Koning Filip en koningin Mathilde waren samen met Laurent en Claire en Delphine en haar man aanwezig bij een mis voor de overleden leden van de Koninklijke Familie.

Elk jaar, rond de overlijdensdatum van Koning Albert I, herdenkt de Koninklijke Familie haar overleden familieleden. Naast koning Filip en koningin Mathilde, waren ook prins Laurent en prinses Claire, prinses Delphine en haar man James O’Hare en prinses Léa aanwezig bij de plechtigheid. Daarnaast waren prins Guillaume en prinses Sybilla aanwezig. Guillaumes moeder Josephine-Charlotte was afkomstig uit de Belgische Koninklijke Familie. De mis werd vandaag gehouden in de Onze-Lieve-Vrouwekerk van Laken.

Foto’s ©Koninklijk Paleis, Loan Silvestre (tenzij anders vermeldt)
Foto ©Royalduo – Jannemieke

Mode koningin Mathilde

Koningin Mathilde droeg vandaag een zwarte jurk met grote kraag, met het idee van een kleine stola (ontwerp: Modehuis Natan). Daarbij droeg ze een zwarte cape. De hoed, die al eerder in beeld kwam, is afkomstig van hoedenontwerpster Fabienne Delvigne. Qua juwelen zien we Mathilde met de watervalbroche. Ook haar clutch en pumps zijn afkomstig van Modehuis Natan.

©Modehuis Natan
©Fabienne Delvigne

Mode prinses Claire en prinses Léa

Prinses Claire koos voor een donker mantel, gecombineerd met een klein grijs hoedje. Prinses Léa, op de foto naast haar, droeg een zwarte broek en een groene cape met knopen.

Prinses Léa, foto ©Royalduo – Jannemieke
©Royalduo, Jannemieke

Het kleine grijze hoedje hebben we al een paar keer eerder gezien bij prinses Claire. Ze droeg het voor het eerst in 2008. Gecombineerd met een grijze mantel en later op koningsdag 2017 gecombineerd met een witte mantel.

Claire tijdens het Te Deum op Koningsdag 2008 in Brussel. Foto ©PPE/vd Werf

Mode prinses Delphine

Prinses Delphine was, zoals gebruikelijk, het meest opvallend gekleed. Ze droeg een zwarte pantalon met een camelkleurige mantel. Het hoedje, dat er perfect bij past, is afkomstig van Elvis Pompilio. Tot slot droeg ze – het opvallendst aan haar outfit – kleurrijke enkellaarsjes met bloemen van Socofy. Overigens, ik zie achter Delphine ook prinses Margaretha van Luxemburg, samen met haar man prins Nikolaus naast haar. Margaretha en haar broer Guillaume zijn nicht en neef van koning Filip.

Delphine en James. Foto ©Royalduo – Jannemieke
©Socofy

Meer lezen? Dat kan hier.

Volgen
Laat het mij weten wanneer er
4 Commentaren
Nieuwste
Oudste
Inline Feedbacks
View all comments

Ik vind Mathilde er prachtig uit zien! Het idee van de grote kraag, kleine cape, handschoenen en deze hoed is heel sjiek. De broche past er ook helemaal bij.

Mathilde: héél chique! Echt prachtig! (en als ik dan toch moet zeuren: voor de pasvorm rond de buik-/heupzone is het maar prettig dat er een wijde cape over de jurk zit).
Claire: prima combinatie, maar tamelijk onzichtbaar. Maar het is ook niet de gelegenheid om glamourous te zijn.
Lea: voor zover ik het kan zien: oké met die cape.
Delphine: voor wat zichtbaar is: mooi! En t is maar goed dat die laarsjes hier verder niet in beeld komen 🙂

Is Mathildes kleding niet veeleer donkergroen ? In elk geval ziet ze er héél chic uit; ook die handschoenen passen er prachtig bij !