Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
The technical storage or access is necessary for the legitimate purpose of storing preferences that are not requested by the subscriber or user.
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.
The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een website of over verschillende websites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Prachtige jurk (maar graag zonder bloemenslinger), hoedje en pumps!
Ik vond het destijds al een geweldige outfit en nog steeds!
Het enig mooie aan deze jurk vind ik de kleur die super is! 💜
De jurk past Maxima niet goed en de bloemenslinger, er is iets mee wat m.i. niet klopt. De vlakverdeling misschien? 🤔
Verder:
– Heur haar is prachtig evenals de oorsieraden 👌🏼
– Deze “hoedjes” dragen niet bij aan de uitstraling van onze koningin die toch echt een hoedenhoofd heeft. 👉🏼 Geef maar door aan Kate, Meghan, Mathilde of Elizabeth 😄
Ps: Misschien weet ik wat er “mis is” met deze jurk, komt uit de verkleedkist van een plaatselijke operettevereniging. 🤭
Prachtige jurk met geweldige accessoires. Stunning! Ja, ik zie deze jurk graag nog eens gedragen en dan met een grote zwarte hoed:-)
Helemaal mee eens