Van het Gymnasium naar de kazerne: Prinses Isabella bij haar diploma uitreiking. Het voltallige Deense koninklijke gezin was aanwezig in Hellerup om de kersverse gediplomeerde te feliciteren met haar mijlpaal.
Prinses Isabella heeft op 23 juni 2026 het diploma gekregen van het Øregård Gymnasium in Hellerup. Het voltallige koninklijk gezin was aanwezig bij de diploma uitreiking in het Øregård Gymnasium.

Hiermee sluit prinses Isabella haar middelbare schooltijd af en begint ze aan een nieuw hoofdstuk. Na de zomervakantie zal de prinses haar militaire dienstplicht vervullen bij het Gardehuzarenregiment in Slagelse.

Koning Frederik feliciteert zijn oudste dochter met het behalen van haar diploma:

En natuurlijk feliciteert ook een trotse koningin Mary haar dochter.

Mode prinses Isabella
Prinses Isabella ging gisteren gekleed in een witte maxirok (label: Meshki) met een mouwloze kersenrode top (label: Flore Flore). Haar outfit is perfect afgestemd op haar afstudeerpet. Isabella’s tas in geraniumrood is afkomstig van Polerosa. Tot slot draagt Isabella een kettinkje met een P, naast nog twee andere smalle kettinkjes.




Mode koningin Mary
Koningin Mary ging gekleed in een denim midirok in A-lijn model van het Australische label Zimmermann. Daarop droeg ze een lichtblauwe top met geborduurde bloemen op de korte geschulpte mouwtjes (label: IQ Collection). Mary had een zonnebril op van Saint Laurent en droeg een tas bij zich van hetzelfde label als prinses Isabella (Polerosa).





Mode prinses Josephine
Tot slot zagen we prinses Josephine in een denim short van Massimo Dutti met daarop een donkerblauwe blousetop van Ba & Sh. Haar lichtblauwe ballerina’s komen van Aeyde Tiby. Qua sieraden droeg Josephine een armband van Ole Lynggaard en oorhangers van Marlene Juhl Jorgensen.






Mary’s rok van IQ Collection
Bij de top van IQ Collection draagt het model een rok, die Mary vorige week droeg. Haar complete outfit kun je hier vinden.
De manier waarop het model de mooie lichtblauwe blouse met rood borduursel combineert .met de rok met rode motieven vind ik heel wat mooier dan de witte blouse die Mary op die rok droeg. Bij het model is het een eenheid terwijl de combinatie verrassend is. De lichtblauwe blouse op blauwe rok staat ook, maar verrast niet.
De top van Isabelle is wel mooi, maar de
Rok niet. Alleen geeft dat niet want ze
Straalt zo van oor tot oor, dat de kleding ondergeschikt is. Wat lief dat het hele gezin aanwezig is.
Mooi voorbeeld wederom waarom de Denen internationaal zo’n sterke reputatie hebben op modegebied. Iedereen ziet er tijdloos en stijlvol uit.
Een heerlijke bruisende uitstraling heeft Isabella en een schooheid is ze ook. Fijn dat er weer zulke ontspannen foto’s, ook met oma overigens, gedeeld worden. Isabella gaat fijn jeugdig gekleed en perfect afgestemd op de pet. Mary’s outfit vind ik ontzettend leuk, tikje folkloristisch bloesje, maar met die prachtige rok en fijne open schoenen toch een mooie vlotte look.
Mooie mensen; verzorgde kleding; maar vooral supermooi om de hartelijke omgang te mogen zien 🩵
Wat een leuke foto,s , leuk gekleed en verzorgd, Wij zien alleen de buitenkant natuurlijk ,maar toch denk ik dat het een heel leuk en hecht gezin is.
En volgens mij voelt dit niet als een verplichting , maar genieten ze er zelf ook van.
Het staat netjes en past bij de gelegenheid, maar ik heb er niks mee. Het bloesje van Mary past beter bij een jong meisje voor mijn gevoel. Weet niet precies hoe ik het moet aangeven. Alleen de rode top en de tassen vind ik leuk.
Leuke foto’s! De pet is een Deense traditie, volgens mij worden er ook wensen op geschreven en aan de binnenkant staan symbolen van vakken (of zoiets).
Outfits erg leuk en informeel👍🏻
Er zijn ook leuke lunchfoto’s gepubliceerd met oma Margarethe🥰
Gefeliciteerd prinses Isabella!
Leuk dat ze haar kleding aanpaste bij de schoolpet.
Mary ziet er ook heel mooi uit hoor in deze vlotte midi-rok met schattig blousje.
Heel geschikt voor deze gelegenheid.
Wat een stralende Isabella. En nu willen we natuurlijk weten welke leuke jongen met een P haar hart heeft veroverd.😊
De letter P staat voor haar goede vriendin Palma Hantwerk, las ik. Het zomaar kunnen dat ze samen kettinkjes hebben gekocht en elkaars symbolen dragen.
De leden van dit gezin zien er eigenlijk bijna altijd leuk (gekleed) uit. Ik vind het bloesje van Mary iets te veel ‘klederdracht’ naar mijn smaak maar het misstaat haar niet.
Super leuke foto’s. Wat een knappe vrouw is Isabella. Iedereen ziet er mooi op elkaar afgestemd uit. Weet iemand misschien waarom ze dit type pet draagt? Is dat iets van de school waar ze op zit? Of een Deens gebruik?
de sieraden van Josephine zijn echt heel mooi.
Deze is van het Gymnasium. Ik zag ook een foto waar achterop staat: Oregard Gymnasium, Isabella Henrietta.
Wat een mooie fotos!
Prinses Isabella straalt helemaal, prachtig in de bloei van haar leven.
Waar de blouse van Mary getoond wordt met het model, zie je een stukje rok die ze deze week ook gedragen heeft.
Weet je gelijk welke combinatie we binnenkort gaan zien.
Kleuren van kleding mooi afgestemd op de kleuren van haar pet.
Klopt, dat staat onderaan in de blog ook ;).
Dan zal je dat er later wel ingezet hebben 🤪 ik had het werkelijk waar niet gelezen. Zal mijn huiswerk volgende keer beter doen😅
Eh, volgens mij niet haha. Maakt sowieso niet uit natuurlijk ;).
Gefeliciteerd Isabella met deze mooie mijlpaal.
Ze is leuk gekleed, maar wat wil die letter P zeggen? Ben helemaal niet nieuwsgierig hoor😉
En weer een mooie rok voor Mary, ze begint voor mij echt de rokken modekoningin te worden. Blouse vind ik grappig, maar ook iets kinderlijks hebben.
Josephine leuk en jong gekleed.
Ik heb gelezen dat dit de P is van haar goede vriendin Palma Hantwerk.
Top👍 Nieuwsgierigheid bevredigd😉