Activiteit 1:
Hare Majesteit Koningin Máxima is dinsdagmiddag 8 oktober aanwezig bij de Conferentie voor Mental Health and Psychosocial Support in het Koninklijk Instituut voor de Tropen in Amsterdam. De conferentie over geestelijke gezondheid en psychosociale zorg wordt georganiseerd door de minister voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Sigrid Kaag.
Ten minste één op de vijf mensen die een oorlog of een ramp heeft meegemaakt, ontwikkelt een psychische stoornis. Tijdens deze internationale conferentie spreken deskundigen, beleidsmakers, politici en ervaringsdeskundigen uit crisissituaties over de psychische impact van oorlog, geweld en natuurrampen. Geestelijk welzijn wordt door hen gezien als één van de voorwaarden om een door rampen getroffen samenleving weer op te bouwen. Na afloop van de conferentie spreekt Koningin Máxima met vertegenwoordigers van NGO’s en zorgverleners over de noodzaak van mentale en psychosociale zorg in crisissituaties en -gebieden.
Wereldwijd is een groot tekort aan zorgverleners en -deskundigen. De tweedaagse conferentie op 7 en 8 oktober is onderdeel van een serie internationale conferenties die het belang van geestelijke gezondheidszorg onderstreept.
Activiteit 2
Hare Majesteit Koningin Máxima is dinsdagmiddag 8 oktober in Perscentrum Nieuwspoort te Den Haag aanwezig bij de presentatie van het 'Jaarbericht Staat van het MKB 2019' van het Nederlands Comité voor Ondernemerschap. De voorzitter van het Comité, Harold Goddijn, biedt het jaarbericht aan staatssecretaris Mona Keijzer van Economische Zaken en Klimaat aan. Koningin Máxima is lid van het Comité.
Het 'Jaarbericht Staat van het MKB' wordt voor de vierde keer uitgebracht. Het is een trendanalyse van het midden- en kleinbedrijf gebaseerd op de meest recente data van het Centraal Bureau voor de Statistiek. Het jaarbericht laat zien dat het MKB het fundament is van de Nederlandse economie en dat de huidige ontwikkelingen als snelle veranderingen in digitalisering, vragen om een groot aanpassingsvermogen van de ondernemers. De cijfers en analyses in het jaarbericht geven meer inzicht in de economische situatie van Nederland. Op basis hiervan geeft het Comité aanbevelingen voor de overheid en ondernemers voor de toekomst.
Het Nederlands Comité voor Ondernemerschap is ingesteld door het ministerie van Economische Zaken en Klimaat om ondernemerschap in Nederland te stimuleren. Daarbij richt het Comité zich op versterking van het groeipotentieel van het midden- en kleinbedrijf.
Mode activiteit 1
Outfit: beige deux-piece met boothals, plooien en wijdvallende pantalon
Ontwerper: Edouard Vermeulen van Natan
Eerder gedragen: Ja, tijdens de 74 AV van de VN in New York, september 2019.
~~~~~~advertentie~~~~~~
~~~~~ einde advertentie~~~~~~
Met de outfit in New York:
Mode activiteit 2
Outfit: beige broekpak met bijbehorend ceintuur
Ontwerper: nog onbekend
Eerder gedragen: nee
Oorclips van Monies:
Máxima tijdens eerdere presentaties van het jaarbericht:
- 07 okt 13:10 Koningin Máxima woont Global SME Finance Forum 2019 bij
- 04 okt 09:10 Mode met een verhaal - deel 9
Niets van deze website mag verveelvoudigd en/of openbaar worden gemaakt door middel van druk, fotokopie, fax, overtypen, opslag in een geautomatiseerd gegevensbestand of anderszins, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de beheerders.
Reacties
AnnekeM
vrijdag 11 okt 2019 - 15:24WauW wat een toppers deze outfits. Van mij mag ze deze nog heel vaak dragen! Zoiets wil je toch zelf ook in de kast hebben...
Anniek
vrijdag 11 okt 2019 - 10:49geweldig, geweldig. Beide keren.
Zou het broekpak zeker vaker willen zien. Misschien ook eens met een mooi coltruitje ?
Fina
donderdag 10 okt 2019 - 21:28Dikke 10 vooral het tweede pak!
JAusten
woensdag 09 okt 2019 - 22:39wow ! I love the 2nd outfit ! this two-piece suit is perfect on her.
Jrn
woensdag 09 okt 2019 - 15:03Outfit 1 was al mooi, maar 2 is nog beter!
Wow!!!!
Cijfer 9,5
Leana
woensdag 09 okt 2019 - 14:06Wow wat ziet ze er mooi uit! Dit mag ze vaker doen. Kleding dat haar staat. Zit als gegoten! Het maakt zo een verschil als ze kleding met een goede pasvorm draagt. Natan mag van mij in de verkleed doos. Zo zie ik haar graag en haar kapsel is ook mooi verzorgd! De juwelen zijn over de top, maar dat maakt het af. Past bij Maxima.
Jantje R
woensdag 09 okt 2019 - 12:40Beige staat Maxima mooi. Beide pakken vind ik mooi. Maar de broche bij de ene en bij de andere de oorbellen vind ik te groot. Daar houd ik niet van.
Marly
woensdag 09 okt 2019 - 11:54Het lijkt toch wel dezelfde broek en schoenen van de eerste activiteit, ook prachtig dit jasje,
Zeer verzorgd ziet ze eruit, oorbellen iets te overheersend maar ze mag van mij doorgaan met deze mooie pakken en kapsel!
elisah.
woensdag 09 okt 2019 - 12:58Volgens mij is het echt dezelfde broek, alleen nu met de blazer gecombineerd.
Zoiets moet ze vaker aanschaffen, zo kan je heel fijn combineren en er toch weer heel anders uitzien.
Goed gedaanwat mij betreft .Dikke pluim .
sanne010
woensdag 09 okt 2019 - 11:14Hier maak ik maar een woord aan vuil: FANTASTISCH!
NikkiRianne
woensdag 09 okt 2019 - 09:49Prachtig Natan pak, staat haar geweldig!
Trixedo
woensdag 09 okt 2019 - 09:18Een bijzonder chic broekpak, in een heel zachte, lieve kleur ! Echt top !! Heel fijn tasje ook, in dezelfde kleur ! Broche (wel wat groot) is mooi en kapsel ook helemaal in orde !
29novmode
woensdag 09 okt 2019 - 08:57Mooi pak en de kleur staat haar goed. De broche naar mijn smaak wat te groot.Het haar zit netjes. Beter dan los haar met die piekerige punten.
Hennie64
dinsdag 08 okt 2019 - 20:54Helemaal goed! alles ! op één minuscuul puntje na: de broek had 1 of 1,5 cm korter gemogen. Persoonlijk houd ik niet van broeken die op-of over schoenen heen hangen. Maar mijn complimenten voor vandaag. De kleur staat ook heel goed en leuk die applicatie en ingehouden met de sieraden, keurig!
Sharien
dinsdag 08 okt 2019 - 20:30https://www.anpfoto.nl/search.pp?page=1&ShowPicture=78153922&pos=23
Dezelfde broek maar een ander jasje bij de tweede activiteit? Ook andere oorbellen.
Siobhan
woensdag 09 okt 2019 - 05:43ja inderdaad. https://www.vorsten.nl/vorstenhuizen/maxima-bijgepraat-over-mkb-ontwikke...
Ik dacht met zo n brede Iversen ceintuur..maar toch niet
car
dinsdag 08 okt 2019 - 23:13Al beter al beter
Jrn
dinsdag 08 okt 2019 - 20:08Toppak! Echte royal-fashion dit. Prachtig afgestyled ook en mooi haar.
Cijfer 9,0
car
dinsdag 08 okt 2019 - 20:08Er is wel aandacht aan besteed! Ik vind het wel bij haar passen een pak! Maar over hoe het zit: met name boven...en de kleur stof etc...ik vind dat er gewoon meer uit gehaald kan worden! Maak eens een originele top...of een mooi jasje en een wit coltruitje of zo...dan vind ik "eenvoud siert de mens" echt van toepassing! #zara kan dit beter en goedkoper#
Sjanine
dinsdag 08 okt 2019 - 20:01Prachtig pak en het zit Maxima gegoten! Past veel beter bij Maxima dan die roezel-outfits en de te korte jurken van Natan. Ironisch dat dit pak ook van Natan komt. Misch. moet Eduard vermeulen wat vaker deze broekpakken maken.
Plus punt zijn dat de haren simpel zijn opgestoken.. Veel beter dan de losse pieken.
Enigst minpuntje vind ik de kreukel zone in de pantalon.. andere stofkeuze was beter geweest.. het duikpakken materiaal wat in NY gedragen werd misch.? :-) Zit nog lekker warm ook!!
Hennie64
dinsdag 08 okt 2019 - 20:56@Sjannie: Ik dacht precies zo over Natan, rokjes en bloesjes kan hij niet, maten meten ook niet, maar dit wel!
Maria04
dinsdag 08 okt 2019 - 19:39Wat ziet de koningin er uitgerust en fris uit. . Leuk en makkelijke outfit, de grote broche als blikvanger, haar netjes verzorgd. Top!
Marly
dinsdag 08 okt 2019 - 19:14Dit is echt prachtig, ik zei het al eerder, het pak valt mooi en de broche is beeldig, haar kapsel is zo elegant, wat een prachtige vrouw! Het is om blij van te worden.
MeRoyalty
dinsdag 08 okt 2019 - 18:02Yay!! Van dit kapsel wordt ik blij!
Marjet
dinsdag 08 okt 2019 - 16:59Wat een fijn pak weer! Staat haar goed en lijk mij heerlijk zitten. Broche+ oorbellen staan er ook mooi bij. Ze lijkt de laatste tijd vaker een kralen/parel? armbandje te dragen. Weet iemand waarvan deze is en of ze het met een bepaalde symboliek draagt?
Birchwood
dinsdag 08 okt 2019 - 16:03Prachtig pak, met zelfde kleur schoenen en clutch. Een mooi en rustig plaatje. En wat een gave broche!
Minister Kaag is altijd erg goed gekleed, ben inderdaad nieuwsgierig welk stylingbureau zich daarmee bezig houdt. Ik denk wel dat mevrouw Kaag zelf ook een goede smaak heeft.
Jens
dinsdag 08 okt 2019 - 15:22Jaaaaa, hier hoopte ik al op. Prachtig pak.
karpathos
dinsdag 08 okt 2019 - 15:11Een prachtige outfit en gelukkig wapperen de haren niet in haar gezicht.
Siobhan
dinsdag 08 okt 2019 - 14:25Leuk dat ze dit weer zo snel herdraagt! Al lijkt mij heerlijk zitten en staat haar super.
En min Kaag weer in goed colbertje. Je zou denken dat ze een styliste heeft die voor haar zoekt.
Carolina
dinsdag 08 okt 2019 - 14:55Minister Kaag is altijd goed gekleed. Op de een of andere manier denk ik dat ze het heel goed zelf kan. Mooi verzorgd ook altijd. https://twitter.com/RickEversRoyal/status/1181538528574021633/photo/1
Doro
dinsdag 08 okt 2019 - 15:57Minister Kaag heeft denk ik dezelfde styliste als Laurentien, dit jasje vind ik echt zo’n misser
elisah.
dinsdag 08 okt 2019 - 15:12Ik denk ook dat minister Kaag zelf goed weet wat en hoe te dragen.
Met goede basis stukken en een kleur analyse hoeft het volgens mij ook niet echt moeilijk te zijn om te combineren en er goed uit te zien .
Maar om tijd te besparen zal het wel heerlijk zijn om een styliste te hebben , denk ik .
Josine - Moderator
dinsdag 08 okt 2019 - 14:26Er moet een heel goed stylingbureau zijn waar meerdere politica mee samenwerken, maar ik heb de naam nog niet kunnen vinden.
elisah.
dinsdag 08 okt 2019 - 15:06Wat leuk, ik hoop dat je het nog eens vindt, ik zie regelmatig politica die er goed en smaakvol uitzien .
Sharien
dinsdag 08 okt 2019 - 13:49https://www.anpfoto.nl/search.pp?page=1&ShowPicture=78149347&pos=3
Onlangs heeft ze dit nog gedragen. Vandaag weer.
Doro
dinsdag 08 okt 2019 - 12:46Overigens, die rode bloemenjurk met die kwastjes centuur, zou het misschien van Zimmerman zijn?
https://bonadrag.com/zimmermann-black-cord-tassel-belt
Doro
dinsdag 08 okt 2019 - 11:20doe maar hetzelfde pak aan als gisteren of anders dat bordeaux rode met die heupband of het oranje pak. maar van mij mag ze echt elke dag een pak aan, zo fijn. en dan lekker losse haren of zoals het eens in droeg in amerika met bij die jurk met die openingen op de armen met die ruches. beetje zoals de Argentijnse presidentsvrouw. helemaal goed!
Josine - Moderator
dinsdag 08 okt 2019 - 11:11Fijn dat de ze hierbij kan zijn. Wat ik van de deelnemers begrepen heb, is dat Máxima dit initiatief op poten heeft gezet en dat het ook echt nut heeft. Dus dat de ondernemers baat hebben bij het jaarbericht, omdat het wordt teruggekoppeld naar de politiek, enz. En dat vind ik toch wel echt tof om te horen.