Avatar foto Door Moderator Petra
België 2 uur geleden 2 reacties

Mathilde in prachtig fluweel bij contraprestatie

Koningin Mathilde kiest vanavond tijdens contraprestatie voor een prachtige galajapon in fluweel.

Koning Filip en koningin Mathilde nodigden koning Harald, koningin Sonja en kroonprins Haakon uit voor een klassiek concert, als contraprestatie. De musici van de Music Chapel, bestaande uit Valère Burnong, Stéphanie Huang en Emmanuel Coppey, brengen er onder meer de ‘Légende norvégienne’ van Eugène Ysaÿe ten gehore. Eugène was een beroemde Belgische componist en violist uit het begin van de 20ste eeuw.

Foto’s ©Belgian Royal Palace, Loan Silvestre

Voorafgaand aan het concert, gidst koningin Sonja het Belgische koningspaar door de zalen van het Nationaal Museum in Oslo. Daar kunnen ze één van de beroemdste schilderijen ter wereld bewonderen: “De Schreeuw”, van Edvard Munch.

Koningin Sonja is zelf ook artistiek, net als koning Filip. Bovendien houdt koningin Sonja veel van kunst.

Mode koningin Mathilde

Koningin Mathilde draagt vanavond een fluwelen galajapon, die rond de halslijn heel chic is afgezet met kant. De fluwelen galajapon, een ontwerp van Christian Dior, is eerder gedragen door de Belgische koningin in oktober 2024, tijdens het staatsbezoek aan Frankrijk.

Eerder vandaag

Eerder vandaag zagen we koningin Mathilde in een vrolijk zachtgeel ensemble, waar veel positieve reacties op kwamen op deze website.

Volgen
Laat het mij weten wanneer er
2 Commentaren
Nieuwste
Oudste
Inline Feedbacks
View all comments

Wat een verschil met overdag, net als maart zelf: het ene moment hagel en sneeuw het andere moment een lekker voorjaarszonnetje.
Dit is dus het “winter”deel.
Het is een winterse jurk, alles dichtgetimmerd, het enige dat het toch een prima jurk maakt is het kanten deel bovenaan. Leuk het kleine sleepje.
Ik vind haar haar ook mooi zitten, niet zo strsk maar zacht en los.
Heerlijk overigens zo’n privébezoek aan een museum, alle rust om de kunst te bekijken.

Veel koninklijker wordt het niet, ontzettend stijlvol weer.