Avatar foto Door Josine Droogendijk
Overige royals 1 uur geleden 3 reacties

Catherine in het beige tijdens paasdienst

Vorig jaar was ze afwezig, maar dit jaar gelukkig weer present. Vanmorgen verscheen Catherine in een beige jurk van Selfportrait bij de paasdienst in Windsor.

Met Pasen herdenken christenen dat Jezus, de Zoon van God, weer levend werd nadat Hij uit liefde voor de mensen gestorven was aan het kruis. Christenen geloven dat Hij hiermee de straf voor alles wat mensen fout doen op Zich nam, zodat de weg naar God weer vrij is. Door Zijn opstanding uit het graf heeft Hij laten zien dat de dood niet het einde is, maar dat er hoop is op een eeuwig leven bij Hem. Het lege graf is voor gelovigen het grote bewijs dat Jezus de macht van het kwaad heeft overwonnen en echt leeft.

Om dit heilsfeit te vieren, gingen de Britse royals vanmorgen in Windsor naar de kerk. Prinses Catherine droeg tijdens de dienst een beige jurk van Selfportrait. Hoewel de outfit oogt als een los jasje plus rok, is het in werkelijkheid één geheel. Naast de kraag, klepzakken en brede ceintuur vallen vooral de kanten applicaties op borsthoogte op.

(c)PPE/Nieboer
(c)PPE/Nieboer

Het is niet de eerste keer dat we Catherine zien in kleding van Selfportrait. Ze is bovendien niet de enige royal die een zwak heeft voor het merk.

Catherine is niet de enige die er mooi uitziet tijdens de paasdienst

Kijk maar. Koningin Camilla is stijlvol in felrood.

(c)PPE/Nieboer

Volgen
Laat het mij weten wanneer er
3 Commentaren
Nieuwste
Oudste
Inline Feedbacks
View all comments

Catherine had zin in ananas 🍍. Jasje is anzich mooi maar in combinatie met de jurk wel tuttig, sorry dat ik dat weer vind. En de kleur doet al helemaal niets voor haar.

Koningin Camilla is prachtig, wat een mooie hoeden draagt zij, hoewel ze ook wel sinds zij koningin is misschien iets te vaak een mantel draagt. Het word snel ééntonig, hoewel de pasvorm altijd prachtig is. Maar afgelopen week zag ik haar in het donkerblauw wat haar ook echt schitterend stond.

Wat ziet Catherine er weer verzorgt uit. Ik vind dit weer een prachtige outfit, helemaal Catherine. Ik wordt hier altijd zo blij van.😉Bij de misser van Maxima was er teveel nadruk op de applicaties, waardoor het niet mooi was. Maar in dit geval zijn de applicaties in dezelfde kleur, waardoor het mijn inziens een toevoeging is. Ik vind Camilla er ook prachtig uitzien, mooi in dit krachtige rood.