Avatar foto Door Josine Droogendijk
Overige royals 1 uur geleden 4 reacties

Catherine draagt haar jurk van Gucci bij BAFTA’s

Prins William en prinses Catherine zijn vanavond aanwezig bij de uitreiking van de Bafta’s. Catherine besloot de gelegenheid te omlijsten met een jurk van Gucci.

De BAFTA’s staan voor de British Academy Film Awards. Je kunt ze het beste zien als de Britse tegenhanger van de Oscars. Het is de meest prestigieuze prijsuitreiking in de Britse filmindustrie, georganiseerd door de British Academy of Film and Television Arts. In het verleden waren William en Catherine wel vaker present bij de gelegenheid en vanavond dus ook.

Catherine besloot de gelegenheid te omlijsten met een eerder gedragen jurk van Gucci.

Andrew Parsons / Kensington Palace / Avalon

De avondjurk van Catherine bestaat uit dromerige laagjes transparante stof. Het ontwerp heeft een elegant, gedrapeerd bovenlijfje met een subtiele V-hals en zachte off-the-shoulder mouwen die soepel over de armen vallen. Wat deze jurk extra bijzonder maakt, is het verfijnde kleurverloop; de stof varieert van diepere paarstinten en oudroze naar lichtere crèmekleuren in de zwierige A-lijn rok. Om de taille is een contrasterend fluwelen lint in een diepe bordeauxrode kleur aangebracht, wat het silhouet prachtig accentueert. Als kers op de taart draagt prins William een jasje in dezelfde kleur.

Catherine en het debuut van haar Gucci

De jurk deed overigens eerder dienst in 2019, tijdens het 100 Women in Finance gala.

(c)NLbeeld
Volgen
Laat het mij weten wanneer er
4 Commentaren
Nieuwste
Oudste
Inline Feedbacks
View all comments

Catherine ziet er prachtig uit, eerlijk gezegd vind ik dit draagmoment mooier dan in 2019.
Ze ziet er rustiger uit en straalt een innerlijke kracht uit. Ook een mooiere make-up.
William in een prachtig bijpassend jasje.
Prachtig en krachtig🤩

Met de Greville Chandelier oorbellen! Wat een beauties. Ze zien er goed uit en wat een klasse dat je naar zo’n voor het VK belangrijke avond kunt gaan met een stralend uiterlijk. Misschien ook wat afleiding, maar knap hoor. Mooie herdragen jurk en William kan shinen in zijn fluwelen smoking met lakschoenen. Ik durf niet zomaar een linkje naar een andere website te plaatsen maar the Court Jeweler heeft een mooie post over de oorbellen. Ook draagt ze de Queen Mary choker armband, volgens mij droeg ze deze eerder tijdens het Staatsbezoek van China.

😃👍

Oh dat waardeer ik zeer, dankjewel Josine 😃💐 Prachtige zwierige avondjapon en zo leuk in dezelfde kleurstelling als het jasje van William. Geweldig haar, ze is echt een prinses uit een sprookje. Mooie echtpaar!

Last edited 10 minuten geleden by Jacqueline