Wie vorig jaar november de blog over de Nationale Feestdag van Monaco heeft gezien, heeft ongetwijfeld ook Beatrice Borromeo gespot in een donkergrijs pakje van Dior. Geen wonder dat de blondine zo vaak gespot wordt in kleding van het Franse modehuis, want Beatrice is sinds begin 2023 de muze van Dior. Daarmee volgt ze Grace Kelly op, die in het verleden ook de muze van Dior was.
Beatrice Borromeo is model en voormalig journalist. In 2015 trouwde ze met Pierre Casiraghi, de tweede zoon van prinses Caroline van Monaco en haar overleden echtgenoot Stefano Casiraghi. Samen kregen ze twee zoontjes: Stefano en Francesco
In 2000 begon de toen 15-jarige Beatrice met modellenwerk. Haar moeder vertrouwde haar toe aan haar vriend Piero Piazzi, die werkte voor modellenbureau Tomei. Piero Piazzi lanceerde haar carrière als model en beheerde haar carrière. Beatrice liep als model voor merken als Chanel, Valentino en Trussardi. Daarnaast werd ze het gezicht van Blumarine.
Beatrice als muze voor Dior
In maart 2021 werd Beatrice aangekondigd als merkambassadeur voor modehuis Dior. Dankzij familiebanden van de Grimaldi’s is Beatrice ook bekend met Valentino Garavani, Giorgio Armani en andere belangrijke vertegenwoordigers uit de modewereld. Door ambassadeur te worden voor Christian Dior, heeft Beatrice een belangrijke rol op zich genomen in de modewereld. Modehuis Dior over Beatrice: “Een waar icoon van elegantie. Beatrice toont nieuwe facetten van vrouwelijkheid, die zo geliefd zijn bij Maria Grazia Chiuri (de creatieve director van Dior, red.) ”.
Ambassadeur Buccellati
Dior is overigens niet het eerste merk waar Beatrice ambassadeur van is. Ze is ook ambassadeur van Buccellati Milaan Jewelry.
Alles komt samen
Met Dior en Buccellati komt voor Beatrice alles samen. Dat is te zien op deze foto, waar ze een prachtige mantel van Dior draagt én oorhanger van het juwelenmerk.
Grace Kelly als muze
De Amerikaanse actrice Grace Kelly koos voor de japon ter ere van haar verlovingsbal, al voor een galajapon van Christian Dior. Het bal werd destijds gehouden in het Waldorf Astoria in New York. De japon was pure haute couture, en daarmee zette Grace Kelly gelijk de toon qua kledingstijl.
Ook voor haar eerste koninklijke portret droeg prinses Gracia een japon van Dior. Jarenlang zagen we haar regelmatig in outfits van Dior. Voor modehuis Dior was ze een belangrijke muze. Zo belangrijk zelfs, dat in 2019 haar Dior outfits tentoongesteld werden in het Christian Dior Museum. Terzijde: het museum staat in Granville, Frankrijk, voor wie interesse heeft om het museum eens te bezoeken.
Meer lezen over Beatrice en Dior? Dat kan hier!
Ook tijdens het Bal de la Rose draagt Beatrice regelmatig een galajapon van Dior.
Zo’n mooie vrouw! Echt klasse, hopelijk laat ze nooit aan zichzelf sleutelen
Mooie slanke jonge dame, dat moet ook wel als model. Ik noem haar kleding opvallend en stijlvol. Prachtige blog!
Mode naar mijn hart. M’n lievelings in dit overzicht: de eerste look. Zo ongelofelijk stijlvol.
Dit is geen couture, maar Haute Couture, zeer exclusieve mode. Dat dragen maar heel weinig vrouwen (meerdere fittings vereist en zeer, zeer prijzig).
Ik denk dat het Nederlandse publiek never nooit klaar is voor daywear van rond de 25K euro. Dat is de gemiddelde prijs van Haute Couture, de avondjurken zijn nog veel duurder. De Monegasken malen daar niet om.
Maar Beatrice krijgt vast alles gratis, als ‘uithangbord’ voor de extreem rijke kopers, merendeels uit de golfregio.
Overigens doet hubby Pierre niet onder voor haar goede looks en smaak. Die prachtige moustache!
Beatrice is met Catherine (en Madame Macron, die reken ik ook tot royalty 😉 ) wat mij betreft meest stijlvolle royal.
Sommige outfits vind ik prachtig, andere minder mooi. Maar dat is een smaakkwestie natuurlijk.
Hoewel ik begrijp dat veel mensen Beatrice een mooie vrouw vinden moet ik zeggen dat ik Beatrice geen flair vind hebben. Ze draagt mooie kleding en ze ziet er mooi uit, maar zoals bijvoorbeeld de Instagram foto’s: zo zie ik wel 100 vrouwen voorbijkomen. Dat is niet erg maar ik vind het allemaal wat ‘gemaakt’. Ik weet niet goed hoe ik het moet zeggen, maar als ik haar voorbij zie komen kijk ik er eigenlijk nooit naar. Bij Charlene heb ik dat bijvoorbeeld wel, dan denk ik altijd: even kijken wat ze aanheeft.
Prachtige foto’s van een mooie vrouw in zeer mooie kleding.
Beatrice straalt een tijdloze elegante klasse uit. Ze ziet er altijd piekfijn uit. Ik ben fan.
Wat een klasse, zo ontzettend mooi. Echt de hand van een meester couturier. En Beatrice zelf brengt de mode ook zo mooi.
Jacqueline heeft helemaal gelijk hoor. Dit is echt Klasse met een grote K
Beatrice mooi, maar Grace was natuurlijk de muze van Christian Dior en dat kon je zien, jammer dat er hier maar een foto is geplaatst van Grace Kelly.
Begrijpelijk dat je dat jammer vindt. We zitten echter altijd met rechten en contracten die we hebben met bepaalde beeldbanken. Als zij geen foto’s aanbieden, kunnen we ze helaas niet plaatsen.
Mooi overzicht; ik vind Beatrice wel iets van de koele, klassieke uitstraling hebben van prinses Gracia.
Ze staat natuurlijk beeldig met Dior, het allermooiste uit dit overzicht vind ik het geruite pakje (en dat zegt wat, want ik houd eigenlijk niet van ruiten😉). Daar zie je couture in al haar perfectie😍
Lijnen van de ruiten sluiten perfect op elkaar aan en de zak kleppen, revers en rok hebben de ruit in dezelfde hoek🤩
Jaloersmakend zo mooi😂
Kijk, en dit is nu wat ik bedoel; hier zie je de hand van de meester in bijv. Alleen al dat geruite pakje. Dit is dus zoals het zou moeten voor een echte couturier. Het zit ‘em niet in enorme opgeblazen mouwen, bosjes persterselie, glimmende stijve stoffen, (waardoor je al snel door de gladheid van de stof schreven naden enz krijgt, is moeilijk te hanteren onder de voet van de naaimachine). Nee het is de afwerking en de eenvoud hierbij. Wat een g i g a n t i s c h verschil met de zgn. “couturier” Natan. Zulk mooi afgewerkte mode heb ik nog nooit van hem gezien. Tja het kost inderdaad wat inspanning, maar dan heb je ook écht wat, en waar voor je geld!.
Daar heb je helemaal gelijk in Jacqueline, alleen 😉 Natan (Eduard Vermeulen) is natuurlijk wel een couturier maar natuurlijk niet van de klasse van een Maria Grazia Chiuri, die ook weer niet de klasse heeft van monsieur Dior himself.
Daar zijn en waren er maar héél weinig van.
Is Eduard Vermeulen een couturier: ja, maar geen Dior, Yves Saint Laurent, Coco Chanel, Balenciaga, Mugler, Montana en al de andere die ik niet genoemd heb.
Daar zit een kwaliteit of wat tussen en ook een prijsverschil.
Helemaal met je eens, dit is puur vakmanschap , alles is hier helemaal perfect, en dan heb je geen toeters en bellen nodig,. Het gaat om 1e kwaliteit stoffen, perfecte maatvoering, en een strak ontwerp.Ik denk dat er maar weing van zulke mensen zijn.
Je hebt zo helemaal gelijk. Echt een meester couturier
Mooie vrouw, mooie kleding. Haar schoonzus kan niet aan haar tippen. Dat vind ik dan, ik vind Chanelkleding meestal niet mooi.
Hele mooie klassieke kleding! Ze regisseerde ook de documentaire over Vittorio Emanuele, de zoon van de laatste koning van Italië.
En die Vittorio was een zeer controversiële man…
Dat was hij zeker zoals ik heb begrepen. Hij heeft haar zelfs ooit aangeklaagd voor smaad. De rechtbank sprak zich in haar voordeel uit.