Avatar foto Door Josine Droogendijk
Dit of dat 2 uur geleden 10 reacties

Zonder gele strook oogt Máxima’s cocktailjurk gelijk heel anders

In de serie Dit of dat kijken we normaal gesproken naar de styling van een bepaald kledingstuk. Staat hoed A of hoed B beter bij jurk X of Y? Dit keer pakken we het anders aan. Ik heb Máxima’s cocktailjurk met gele strook laten bewerken door AI.

Het is de favoriete modetruc van koningin Mary en ook Máxima kan hem wel waarderen: door middel van gele accenten een donkere jurk wat sparkle geven. Gisteren droeg onze koningin een donkerblauwe cocktailjurk met een gele en zilveren strook bij de taille. De een vond het stoffenspel een mooie blikvanger, maar er waren ook bezoekers van deze website die het geheel te onrustig vonden. Daarom heb ik vanmorgen Máxima’s foto laten bewerken door AI. Links zie je de oorspronkelijke versie, met gele en zilverkleurige strook bij de taille. Rechts de AI-foto zónder het stoffenspel bij de taille. Ook heb ik de lengte net een paar centimeter langer gemaakt, zodat de verhoudingen naar mijn idee iets beter kloppen. Zeg het maar: welke look vind jij meer geslaagd?

(c)PPE/Nieboer:Rechts: AI

Stem hier op Máxima’s mooiste cocktailjurk: met of zonder gele strook?

Máxima's cocktailjurk is mooier....

Resultaten bekijken

Laden ... Laden ...

Volgen
Laat het mij weten wanneer er
10 Commentaren
Nieuwste
Oudste
Inline Feedbacks
View all comments

Met gele strook, veel aparter en écht Maxima. Ook de lengte korter, anders wordt het voor mij allemaal te veilig.
De bewerkte versie kan door iedereen worden gedragen, de versie korter en met banen maakt het nu juist anders en meer eigen aan Maxima.

Tja, ik vind met gele strook leuker. Het oogt wat jonger en speelser en meer Maxima. Voor mezelf zou ik dan de ai-versie kiezen.

Veel mooier en chiquer zonder de stroken. Ook de langere lengte vind ik een groot verschil maken, beter dus.
Lesse is more, dikwijls is dat naar mijn mening zo. Grappig om de jurk te bewerken met AI.

Klein verschil, groot(s) effect. Waar ik aanvankelijk vond dat de gele band schwung aan deze jurk geeft, vind ik de versie zonder deze kleur uiteindelijk wat meer gebalanceerd, sjieker ook. Thanks AI :).

Ja veel mooier zonder gele strook. Het staat hoor, de stroken, het is niet lelijk, absoluut niet, maar toch zie ik er ‘iets’ aan. Wat leuk dit zo, je hebt de jurk veel mooier gemaakt😄.

Maar zonder strepen vind ik toch meer chique. De veren zijn bij dit jurkje echt al
‘Spetterend’ genoeg. Ik zou bij de zwarte versie voor mooie gele of rode accessoires kiezen. Gele pump zoals Mary doet of rood en een mooi clutch en klaar.

Leuk om daar mee te experimenteren Josine.
Misschien een nieuwe rubriek van maken “Less is more or bore”?

Ja, less is more, maar te veel less is ook minder Maxima. Dus voor mij horen de gele strepen erbij om het een Maxima jurk te maken.

Helemaal mee eens ave.