Nieuwe opzet koninklijke week blog: koningin Mathilde straalt deze week in een glimmend pak. Koningin Mary was op bezoek in Brazilië en ging daar mooi gekleed. Koningin Máxima had verschillende activiteiten in Nederland, was daarnaast in Bazel. En ook groothertogin Stéphanie had verschillende activiteiten.
In verband met feedback van een aantal van onze lezers, proberen we voor deze koninklijke weekblog een nieuwe opzet. Daarbij gaan Josine en ik samen kijken hoe deze bevalt en dan gaan we besluiten of we deze nieuwe opzet zo laten, of bij de oude opzet blijven. Feedback is welkom (heel welkom zelfs) in een respectvolle reactie onder deze blog. Graag met toelichting waarom je iets vind. Dus: ik vind dit veel beter, want… Of: ik vind het niets, omdat…

Máxima in het weekend
Zoals gebruikelijk gaan we in de koninklijke week blog van start met de activiteiten van Máxima. Koningin Máxima werd vorig weekend gesignaleerd bij PAN Amsterdam, en daar is zowaar een foto van verschenen. Zeg je Lady Gaga, dan zeg je WA en Máxima? Juist, want het koppel was vorig weekend aanwezig bij het concert van Lady Gaga.
Overzicht blogs Máxima
Overzicht blogs schreef Josine ook over koningin Máxima. Zo kwamen de eerste 10 tassen van haar grijze tassencollectie aan bod. Collectie? Jawel, Máxima heeft maar liefst 42 grijze exemplaren!
Van kanten jurken heeft Máxima er ook heel wat! En heb je alle parelcolliers van Máxima al eens op een rij gezien? Tot slot in de serie herdragen kleding: deel 112.

Activiteiten Máxima
In Bazel nam Máxima deel aan een workshop en een paneldiscussie bij de BIS bank in Bazel, waar ze een roze Claes Iversen broekpak droeg. Tijdens de lancering van een nieuwe stichting op Paleis Noordeinde, zagen we Máxima in een nieuwe outfit. Onder de 2 knoppen hieronder vind je de links naar beide blogs.
Prinses Beatrix
Door naar prinses Beatrix. Zij bezocht gisteren in het Rijksmuseum in Amsterdam een fototentoonstelling. In de tentoonstelling is een serie portretten te zien van vrouwen uit Kenia en Indonesië, gemaakt door fotograaf Sacha de Boer. De tentoonstelling is georganiseerd ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan van ontwikkelingsorganisatie Simavi.

Volgende week gaat prinses Beatrix overigens de Cariben weer bezoeken. Dit keer zijn St. Eustatius en Bonaire aan de beurt.

Staatsbezoek Spanje aan China
Koning Felipe en koningin Letizia brachten deze week een staatsbezoek aan China. Petra schreef 5 blogs over het staatsbezoek. Alle 5 blogs kun je vinden onder de knop hier onder.



Koningin Mathilde
Koning Filip en koningin Mathilde van België, dineerden deze week met 32 jonge medewerkers uit het gevangeniswezen in het Kasteel van Laken. Mathilde koos qua kleding voor een koraalrood ensemble van Modehuis Natan.

Koningin Mary
Koningin Mary nam op 11 en 12 november 2025 deel aan de 30e Conferentie van Partijen bij het Klimaatverdrag van de Verenigde Naties, kortweg de COP30 genoemd. De Conferentie vond plaats in Belém, Brazilië. In Brazilië zagen we Mary in deze 4 outfits.








Groothertogin Stéphanie
Groothertogin Stéphanie was samen met groothertog Guillaume en hun oom Guillaume aanwezig bij een mis voor overleden leden van de familie. Afgelopen dinsdag bezocht Stéphanie in Tramsschapp de traditionele Salon van de Cercle Artistique de Luxembourg (CAL), editie 2025. Daarbij zagen we haar in een groen broekpak.


Tot slot
Nog een laatste blogtip:
Om de blog niet té uitgebreid te maken, laten we het bij deze onderwerpen. We horen wel wat jullie van deze nieuwe opzet vinden, zijn we benieuwd naar! Fijn weekend allemaal!

Goed weekend iedereen en veel plezier met knutselen. Worden in NL voor kerst met de kids ook Plätzchen gebakken?
Nu nog effen over de mode: Pak Mathilde zit goed en kleur staat haar goed, maar glimmt wel erg veel. Hoe kan de stof knittervrij blijven? Mary heeft twee super outfits aan, de bewerkte rok met groene blouse en vooral de bewerkte jurk. Hier vindt Ik echt alles aan kloppen met de passende oorbellen, kapsel. De donkere kleuren staan Mary heel goed, de witte blouse is wat flets.
wat is de nieuwe opzet, fijn. ik merk dat het heel fijn lezen is en ook overzichtelijk een heel mooi week overzicht zo, complimenten en erg leuk gedaan met die foto op het einde
jullie ook een fijn weekend
Wat er ook is veranderd, is het opheffen van de advertentie die je weg moest klikken. We gaan kijken of we het zonder ook kunnen redden.
De advertenties kunnen een dingetje zijn inderdaad, maar toch, meestal zie ik ze eigenlijk niet eens meer. Ik kan er goed overheen kijken haha. Maar dat kan misschien niet iedereen. We gaan het zien, hoe de reacties zijn ;). Ben benieuwd. En nu ’t feestje van m’n dochter vieren, knutselen met 9 jongedames van 9 jaar 😯🍩🍧😄.