Op haar derde stagedag in New York werd Amalia gespot in een wel heel bekende jurk.
Het donkerblauwe kledingstuk met gouden knopen komt van het Franse modemerk Sandro, maar in dit geval kunnen we beter zeggen: van prinses Ariane. Het jongste zusje van de kroonprinses droeg de jurk op Koningsdag 2022. Waar zij hem destijds combineerde met flatjes en gele accessoires, koos Amalia gisteren voor cognackleurige laarzen en een nieuwe tas van Demellier.
Leuk origineel en opvallend pak, maar wat mij betreft steekt ze gewoon haar armen ín de mouwen van het jasje. (Zag ergens een foto met het jasje omgeslagen). Outfit Amalia vind ik spetterend! Lekker jeugdig en aan de korte kant, zakelijk gezien, maar het hele plaatje vind ik fris.
Inderdaad een ontzettend leuke jurk van Amalia. Lengte is prima voor haar leeftijd. Dit moet ze vaker dragen.
Wat een verademing dit leuke vlotte jurkje met laarzen. Precies wat jonge dames dragen . Veel vlotter en leuker dat het broekpak. Keurige lengte bijna nog lang voor haar leeftijd , als ik de dames om mij heen zie van die leeftijd
superleuk dat we Amalia zo veel zien deze maand! en heerlijk in dit jurkje.
donkerblauw, de kleur van de diplomatie, en goed gecombineerd met laarzen!
Ik vind deze jurk Amalia goed staan. De kleur donkerblauw op zich ook, zo bij haar blonde haren. Oké, de jurk is ietwat kort, maar ze kan het goed hebben. En die laarzen, ja hoor, staat super leuk. Ik dacht alleen dat ze blote benen had, maar zie ergens in een reactie dat ze panty’s aan zou hebben. Ik zit te denken, hoe het er uit zou zien bij bv een dunne donkere panty, maar dat zou misschien weer te winters geoogd hebben.
Maxima’s pak is van mooie stof. Het uitgeprobeerde kapsel vind ik geen succes. Amalia haar losse haren zijn helemaal prima, ze heeft mooi haar.
Oh wauw wat doet Amalia het goed qua kleding in New York! Ze ziet er erg leuk uit. En wat een mooie laarzen
Die onverzorgde vettige sliertenkapsels bepalen het totale aanzien. Vergelijk het eens met hoe buitenlandse royalty er gemiddeld bij loopt.
Brilletje nodig misschien?
De jurk en laarzen van Amalia, leuk voor een studentenfeest oid. Niet voor een officiële vergadering van de VN waar serieuze wereldzaken worden besproken. Ariane stond de betreffende jurk leuk en grappig maar destijds was Ariane 14 of 15 jaar.
De bovenstaande foto van Maxima, wat mij betreft niet 1 van haar beste visitekaartjes.
De pakken die beide dames op de eerste dag droegen, vond ik mooi en passend. De kleding van vandaag beslist niet.
Ik vind het een leuk jurkje, mooi gecombineerd met de laarzen en tas.
Zowel de outfit van Maxima als Amalia is top! Amalia is netjes, maar toch lekker jong, wat ze tenslotte ook gewoon is.. mooie laarzen, mooie tas… ik persoonlijk vind huidkleurige panty’s in laarzen altijd een beetje lastig, zeker met een kortere rok of jurk, maar aan de andere kant: wat zou ik dan wel mooier gevonden hebben, weet ik het eigenlijk ook niet zo goed…zelf zou ik waarschijnlijk voor donkerblauw gekozen hebben, maar Amalia kan dit/deze huidkleur ook prima hebben 👌
Ik kan me voorstellen dat Amalia eens aangesloten en kort wilde na het grote kostuum van gisteren. Een verademing om haar zo te zien. Ik had er graag een iets duidelijkere panty onder gezien, niet meteen 60 dn. maar misschien wel 20 of 30. Met name omdat de rok van het jurkje wat wijder is en kan opwaaien is het wat mij betreft wel kort; als het stijvere stof en smaller was geweest dan heb je daar geen last van (overigens wel van opkruipen bij zitten). Al met al ziet ze er leuk uit. Wel jammer dat ze qua haar de kant van Maxima op gaat.
Mag ik vragen ieders mening respecteren ook als dat niet dezelfde is, zonder daar iemand over aan te vallen? Zowel mensen zoveel meningen. Het is zoveel vriendelijker als we anderen niet afvallen maar gewoon onze eigen mening over het door Josine of Petra zo zorgvuldig gekozen en besproken onderwerp geven? We worden het niet altijd eens en dat is prima. We can agree to disagree, zou ik zeggen.
Het jurkje van Amalia lijkt mij prima kunnen. Het is donkerblauw, heeft geen decollete en lange mouwen. Oke de rok had 10 cm langer gekund, maar dan was het ook wel een – gaap – slaapverwekkend ontwerp geworden. Leuk gecombineerd met de laarzen! Een betere outfit dan de pakken die ze de afgelopen dagen droeg. Het zwarte pak was prima maar het lichtroze was vooral heel veel stof. Daarbij vond ik het losse haar te veel van het goede. Hier kan het best. Het ‘kapsel’ van Maxima mag die naam eigenlijk niet hebben.
Kleding Amalia geweldig, leuk jong qua uitstraling. Wat moet dat leuk zijn voor 3 zussen en hun moeder om in elkaars kast te kunnen grasduinen en naar hartelust te mogen combineren en experimenteren. De kleding van Maxima vind ik ook heel leuk. Ze is naast Amalia hier duidelijk de oudere qua kledingkeuze, dus dat lijkt me prima.
Voor wat betreft de kapsels lijken Amalia en Maxima wat op elkaar. Ze lijken ervan te houden om het regelmatig onverzorgd te laten slierten, het haar van Amalia mag ook wel eens mooi gepunt worden, het is lang genoeg voor een finishing touch. Deze keer heeft Maxima een kapster ingehuurd van Amerikaanse makelij denk ik, die ook haar make-up heeft verzorgd. Te veel kleur, te veel hoogte, te veel zij-slierten. Het kan me niet bekoren, jammer van het totaalplaatje.
Sorry, maar ik kan niet geloven dat er bij Máxima’s kapsel een kapper aan te pas is geweest dit is heel vlug zelf in elkaar geflanst. Ook de make-up gewoon zelf gedaan.
Ik snap de opmerking niet dat Maxima een kapster ingehuurd zou hebben van Amerikaanse makelij. Ik woon in Amerika. De meeste vrouwen hebben of geen make-up of lichte make-up.
Het lijkt mij, te zien aan de laagjes in het haar, dat het haar van Amalia recentelijk (voor Prinsjesdag?) nog bijgepunt is hoor.
.
Ze ziet er pittig uit, leuk jurkje.
En toch zou ik het met deze lengte niet dragen als ik Amalia was. Zou mijn benen en knieën er niet mooi genoeg voor vinden. Een ‘ tikkie’ langer zou net wat mooier staan v.w.b. haar benen én haar lengte. Verhouding klopt gewoon niet.
Dat zegt meer over jou dan over Amalia.
Klopt! Ik weet heel goed wat bij mijn figuur past 😃
Heel fijn Celeste. Ik vind het echter heel onaardig en onnodig om te zeggen dat als jij de knieën en benen van Amalia zou hebben jij deze niet mooi genoeg zou vinden om het korte jurkje te dragen.
Oké bijzondere opmerking. Dacht dat we het hier over kleding zouden hebben en niet over iemands lichaam. Met ‘Als jij haar was zou je het niet mooi genoeg vinden’’ zeg je dus je vind haar benen en knieën niet mooi genoeg….. gelukkig zij wel want ze ziet er leuk uit!
Dacht dat er afgesproken was niet op elkaars reacties te reageren. Je bent erg hardleers.!
Josine is heus mans genoeg, om te reageren als ze het niet ‘ welgevallig’ vindt. Daar heeft ze jou niet voor nodig.
Hoezo mogen we niet op elkaars reacties reageren? Waar staat dat? Dat is het principe van een blog hoor… Ik dacht juist dat was afgesproken om niet op iemands postuur/lichaam te reageren. Dus wie is er nu hardleers? En ik zeg toch niks over Josine? Die weet inderdaad precies wat kan en niet… dus graag stoppen met hoe ik wel of niet mag reageren. Benoem juist dat jij je niet houdt wat we hadden afgesproken. Fijne avond verder!
De pot verwijt dus de ketel dat hij zwart ziet. Zullen we samen de beschreven regels dan nog maar eens doornemen? Kunnen we dan beiden nog wat van leren.
Prima Celeste. Neem ze eens door zou ik zeggen. Dan snap je me misschien beter. Succes, ik sluit de discussie!
Betweters zijn onverbeterlijk Orange. En onuitstaanbaar.
Ik snap je heel goed Orange, beter dan je denkt!
Jij ook succes hoor 🤓
Dus dan kun jij in principe alles zeggen. Alleen de moderators mogen reageren?
Dik het niet zo aan alstublieft. Ik zeg niet alles.
Er is een duidelijke afspraak, dat als een reactie je niet welgevallig is, daar niet op te reageren.
Je kunt het aangeven bij de moderators, en indien zij dat nodig vinden, zullen zij actie ondernemen.
Dat klopt niet helemaal, dat je niet mag reageren als een reactie je niet welgevallig is. Het gaat daarbij meer om een persoon niet in het openbaar aan te vallen.
Dus als je het er niet mee eens bent mag je niet reageren? Nou dan zie ik nog heel veel reacties die niet mogen, want er zijn het er wel niet met elkaar eens. Juist leuk om met elkaar te verschillen over stijl en kleding!
Zeker mag je dan reageren. Het gaat er om dat we elkaar niet gaan aanvallen. In zoverre heeft Celeste wél een punt, dat we aangegeven hebben, dat als je iets niet vindt kunnen qua reacties, dat het het beste is om dit even te melden bij een moderator. Dan loopt een discussie niet zo snel hoog op, snap je? Maar het is uiteraard niet ‘verboden’ om te reageren op iemand als je het ergens niet mee eens bent. Let daarbij wel op op welke manier je het doet, dat het geen aanval wordt.
Klopt! Kaart het aan bij de moderators 🤓
De moderators zijn hierin niet echt consequent. Begrijp ik. A. Het is geneuzel, van sommigen onder ons.
B. Ze hebben wel meer te doen.
Pardon? Hoezo zijn wij niet consequent? Het lijkt me goed als deze discussie beëindigd wordt.
Ik hoef niks aan te kaarten want ik vind juist dat je ergens op mag reageren als je een andere mening hebt over kleding. Dat is het leuke van een blog! Dus helemaal prima de verschillende opvattingen. Ik zou zeggen,, kaart het zelf aan. Blijkbaar vind je ze niet consequent. Succes ermee!
Leuk jurkje – en voor Koninginnedag heel geschikt. Niet voor de gelegenheid van vandaag. Echt niet. Het is inderdaad te kort voor deze zakelijke, internationale en multiculturele omgeving.
Ik zag een van de filmpjes waarbij ze over straat loopt, en ze moest het jurkje gewoon vasthouden in de wind want het blies omhoog… Blijf het vreemd vinden dat ze zo pontificaal op alle foto’s staat en met naambordje naast de Koningin zit, terwijl bedoeld was dat ze alleen om te observeren mee ging…
Heel leuk jurkje en mooi gecombineerd met de laarzen. Wat is die nieuwe tas? Ik dacht dat ze een map onder haar arm heeft.
Pettje geeft hieronder de tip om op Bunte te kijken, daar zie je de tas. Hier is de link: https://www.bunte.de/royals/niederlaendisches-koenigshaus/amalia-setzt-auf-2-600-euro-look-doch-maxima-stiehlt-ihr-die-show_9ebf0def-0fb3-4887-a4ac-3750a9515f88.html
Prachtig staat het Amalia. Te kort volgens sommige, ik vind van niet. Het is 2025, jonge prinsessen hoeven niet in lange bloemetjesjurken. Dit past bij haar leeftijd! Smakeloos en ongepast vin dik absurde termen van jaqueline
Eens! Het is een keurig jurkje in een prima lengte
Helemaal eens.
Ook helemaal mee eens. Maar inmiddels dit soort termen wel gewend als het over de Nederlandse royals gaat
Ik vind persoonlijk dat het set van Maxima een beetje veel over de top is voor deze gelegenheid. Meer iets voor een staatsbezoek. Amalia daarentegen staat het jurkje top. Eindelijk kleding die hoort bij jaar leeftijd en niet van die oubollige kantoorpakken. Ze kan het hebben. De lengte is prima.
Ik vind het wat smakeloos, ongepast kan ik ook zeggen, zijn synoniemen van het woord wat hier niet genoemd mag worden, hoe Amalia hier in dit jurkje met laarzen erbij loopt. Ze is hoe dan ook een “prinses” en loopt hier nogal in het pitje met moeders, dus niet privé. Ik vind de jurk te kort, de laarzen staan er smakeloos en goedkoop eronder ( ik dacht ergens gelezen te hebben dat het 25 graden zou zijn in NYC, hoezo dan laarzen? Dan mis ik ook een wollen muts bij wijze van) en ik vind het wat kinderachtig worden om constant spullen en kleding van elkaar aan te trekken en te lenen. Een keertje is leuk maar ze blijven aan de gang. Gaat mij een beetje het beeld geven dat er geen eigenheid, ideeën of beeld over jezelf bestaat. Of het moet zo zijn dat Máxima’s kledingkasten zo uitpuilen dat er in Huis Den Bosch geen kast en of plek meer over is voor eigen nieuwe kleding, kan ook natuurlijk 😜.
Ik vrees (!) dat ik Jacqueline gelijk moet geven, waar ze van de Kroonprinses zegt : ” Ik vind de jurk te kort, de laarzen staan er smakeloos en goedkoop (er)onder”. Chic is inderdaad anders !
Zolang haar ouders het geen probleem vinden, lijkt het me dat Amalia zich van ons niets hoeft aan te trekken.
Haha, ik verwacht (en denk) sowieso niet dat ons koningshuis zich ook maar iets aantrekt van commentaren hier of elders. Is ook niet te doen, toch?
Hoi Jacqueline,
Korte rok en laarzen en bloedheet.
Wees gerust, dat wordt al 4 zomers gedragen door jonge meiden.
In 2022 verbaasde ik me er al over toen ik op vakantie was aan het Como meer en Milaan.
En geloof me; door de meeste wordt het gedragen met een rokje dat nog vele malen korter is dan dit van Amalia.
Zo’n ultrakort geplooid rokje (ik noem dat een billentikker) of opgesneden “broekje” (het mag eigenlijk die naam niet hebben😂). Dus onze prinses houdt het nog heel “zedig”.
Als je nog strak in je velletje zit, waarom niet?
Vind je het niets, onzedelijk, schunnig etc.; gewoon niet naar kijken, scheelt een hoop ergernis 😉🤣
Ik ben het helemaal met je eens, Roos!
Leuke afwisseling om een jurk te dragen, maar voor deze officiële gelegenheid vind ik dit jurkje echt wat te kort, ongeacht haar leeftijd!
Dat is in deze setting niet gepast.
Jammer, want de combi donkerblauw met cognac is heel mooi gekozen!
Op de Duitse website Bunte staan leuke photos van de Oranje ladies voor de vlaggen bij de UN. Vindt Ik outfit Amalia toch wel meevallen en bij nader inzien gehele pak Maxima wat tegen vallen. Iets te golden en te glimmerig, gaat in richting oogt goedkoop. Het nieuwe “kapsel” is zoals iemand het al omschreef eerder iets voor kleine meisjes.
WA is vandaag in Münster, samen met de Bundespräsident.
Dank je wel Pettje voor de tip om naar Bunte te gaan.
Mooie foto van moeder en dochter👍
Wat een super toffe outfit, lekker stoer en toch vrouwelijk.
Helemaal met je eens. Helemaal volgens laatste trend die laarzen. Tegenwoordig niet meer alleen in de winter. Alle jonge meiden lopen in laarzen met korte jurkjes in de zomer. Heerlijk hip en modern.
Ik moest er ook aan wennen toen ik het 4 jaar geleden voor het eerst zag.
Ik weet zelf niet hoe gauw ik m’n sandaaltjes en open schoentjes uit de kast moet trekken bij een lekker voorjaarszonnetje. Zag ik ineens van “dat jonge spul” met rokjes en laarzen. Kreeg er spontaan opvliegers van🤣
Laat maar lekker doen hoor, je bent maar één keer jong.
Hahaha herken je gevoel 😂 maar inderdaad lekker aan doen als je jong bent!! Helemaal met je eens
Helemaal mee eens lente-Tine👍
Ik zou willen dat ze dit soort dingen vaker droeg. Lekker jong! En toch netjes genoeg voor deze gelegenheid door de donkere kleur van het jurkje.
👍
Leuk jurkje, valt iets langer bij Amalia dan bij Ariane. Wat enig dat die meiden in elkaars kledingkast shoppen. En waarom niet?
En mag ik onze koningin nog even een welgemeend compliment geven: niet alleen heeft ze mooie benen, maar ook prachtige schouders en armen🤩
Daar is hard voor gewerkt in de sportschool.
Voor de mensen die, net als ik, al koud kregen bij het zien van blote armen & benen: in NY schommelt het tss de 24 en 27 gr
Top jurkje, mooi afgestyled met de bruine tas en laarzen. Die laatste zijn van Máxima gok ik.
Waar ik het voor Koningsdag een heel leuke combinatie zou vinden voor een jong volwassen prinses vind ik het in deze zakelijke setting niet gepast. Dit zouden mijn collega’s op kantoor ook niet kunnen dragen. Het is net te kort.
https://www.nouveau.nl/royalty/modekoningin-maxima-over-de-minirok-voor-royal-waaghalzen
Wat een leuk artikel Pumpkin van “onze” Josine.
Staan prima voorbeelden van mini in door royals gedragen👍
Het hangt natuurlijk erg af van de gelegenheid wat wel of niet passend is; zeker in een multiculturele setting. Het gaat niet alleen om de lengte van een rokje. En nee, een tuttige (lange) bloemetjesjurk lijkt me het andere onnodige uiterste voor een Nederlandse jonge vrouw. Grappig artikeltje trouwens, dank!
Ik neem aan dat je collega’s op kantoor ook ouder zijn dan Amalia?
Vanaf het MBO4 zijn ze met 19 klaar met hun opleiding. Dus vergelijkbaar in leeftijd met Amalia. Stagiaires zijn in de leeftijd van 16 tot 25 (MBO tot WO).