Op vrijdag 9 september werden in het Japanmuseum Sieboldhuis in Leiden 2 nieuwe tentoonstellingen geopend door Prinses Laurentien. Bijzonder aan 1 van de tentoonstellingen is, dat daar de privecollectie van haar vader Laurens-Jan Brinkhorst (een serie Genpei prenten) worden getoond. Prinses Laurentien heeft in haar jeugd een aantal jaren met haar ouders in Japan gewoond.
Een grote eer voor @sieboldhuis ! ZKH prinses Laurentien opent tentoonstellingen 'Strijd om de Macht' en 'Arita' pic.twitter.com/lPde96nkQT
— Kris Schiermeier (@Kschiermeier) 9 september 2016
Tijdens de opening van de tentoonstellingen droeg Prinses Laurentien een zwart jurkje met witte bloemenprint, dat ze compleet maakte met een brede zwarte riem.
Prinses Laurentien geflankeerd door directeur @Kschiermeier en kunstenares Debora Makkus voor Japanmuseum #Leiden pic.twitter.com/xgOTksrmAa
— SieboldHuis (@sieboldhuis) 10 september 2016
Op dezelfde dag opende Prinses Laurentien de nieuwbouw van de Fryske Academie. Bij deze gelegenheid droeg ze een witte mouwloze jurk, gecombineerd met een paars vestje, paarse pumps en een paars/roze clutch.
Prinses Laurentien slacht bledside fan fernijde @FryskeAkademy om #takomst #Frysk pic.twitter.com/VjjvNk1Kak
— houkje rijpstra (@houkjer) 9 september 2016
Nieuwbouw @FryskeAkademy geopend door prinses Laurentien. https://t.co/MWQTbdfo3p pic.twitter.com/I5r9x5QtVq
— Leeuwarder Courant (@lc_nl) 9 september 2016
Ook reikte Prinses Laurentien dit jaar weer de duurzame lintjes uit. Bij deze gelegenheid ging ze gekleed in een wijde broek met bloemenprint, een okergele top en een zwart jasje.
Jonker krijgt lintje van prinses https://t.co/BZCPQR5CMZ Jan Jonker dus, hoogleraar duurzaam ondernemen @Radboud_Uni pic.twitter.com/EH1HwWsfYT
— Iris Roggema (@IrisRoggema) 7 september 2016
Afgelopen @DuurzameDinsdag heeft Prof. dr. Jan Jonker zijn Duurzaam Lintje ontvangen. https://t.co/UIsIItzqdW. pic.twitter.com/3m1dusnYJz
— RU FdM (@RUFdM) 7 september 2016
Op 1 september was Prinses Laurentien aanwezig bij de installatie van 30 zonnepanelen op het dak van de ASVO-school in Amsterdam. Dit markeert het begin van de schooldakrevolutie, waarbij het de bedoeling is dat in 2020 zo'n 7.000 scholen zonnepanelen op het dak hebben. Prinses Laurentien ging gekleed in een bekende broek van Essentiel Antwerp. Daarbij droeg ze een donkerblauw shirt met roze afgezette kraag.
Foto's ©Urgenda, fotocredits ©DSM
Wat vinden jullie van deze outfits?
Noot van de redactie: Dit artikel is geschreven door de beheerder van The World of Royals en Royal Fashion Blog, die op deze website schrijft over de mode van prinses Laurentien en over de mode van andere prinsessen en Koninginnen. Inhoudelijke vragen over het artikel kun je kwijt via een reactie en algemene vragen over de website kun je stellen via het contactformulier. Informatie en afbeeldingen mogen niet worden overgenomen zonder toestemming van de beheerster van The World of Royals - theworldofroyals@hotmail.nl.
Niets van deze website mag verveelvoudigd en/of openbaar worden gemaakt door middel van druk, fotokopie, fax, overtypen, opslag in een geautomatiseerd gegevensbestand of anderszins, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de beheerders.
Reacties
Anne-Roos
vrijdag 16 sep 2016 - 14:41Zwartwitte jurk is prima. Brede riem had voor mij niet gehoeven.
Outfit 2: oeps ik vind dit geen combi, wit met paars.
Outfit 3 en 4: niet echt mooi. Maar ik ben sowieso niet zo'n fan van Laurentien haar kledingkeuze.
AnnekeM
woensdag 14 sep 2016 - 22:54Het geruite jurkje top en de rest: typisch Laurentien: te kort, te schreeuwerige prints en kleuren die niet matchen. En van mij mag ze wel weer eens naar de kapper....
Helena
woensdag 14 sep 2016 - 14:37Het bovenste jurkje zit en staat haar het mooist en het beste, dacht ik.
Siobhan
woensdag 14 sep 2016 - 12:14Ik ben ook geen fan van wijde broeken. Hoewel die laatste wel een leuke print heeft.
De 1e outfit is t mooist.
De 2e met het witte jurkje: dat is altijd lastig een vestje op een uitlopend jurkje. Dat wordt nooit goed. Vestjes kunnen een outfit flink bederven want ik denk dat t witte jurkje best leuk is.
Moderator Petra
woensdag 14 sep 2016 - 12:50Het ziet er mijns inziens aan de bovenkant ook niet mooi uit. Heel hoog gesloten, hoe noem je dit model precies? Ben het ff kwijt. En dan een stuk blote schouder en dan nog ineens een vestje. Dan zou zonder vestje denk ik mooier staan.
Magda
woensdag 14 sep 2016 - 20:40Bedoel je"halterjurk" ?
Eerste jurk het beste.
Ze blijft een aparte smaak hebben op modegebied.
Moderator Petra
vrijdag 16 sep 2016 - 00:59Dat bedoel ik inderdaad! Dank je wel ;)
Eftichia
woensdag 14 sep 2016 - 10:46Typische stijl van Laurentien, ik heb altijd moeite met haar kledingkeuze's en nog steeds dat rare kapsel!
Kate
woensdag 14 sep 2016 - 11:34Haha ,daar heb ik maar niks over gezegd over dat kapsel .
Onbegrijpelijk ,zijn er mensen die dit mooi vinden????
Ik houd best van een pittig kort kapsel ,zoals Charlene bv ,maar dit zijn wat plukken om en op je oren -;)
Eftichia
woensdag 14 sep 2016 - 11:37Kate@ Hihi......Tja, ook voor Laurentie geldt, een kapsel maakt of breekt je!
Kate
woensdag 14 sep 2016 - 10:40Maar die riem is toch geen gezicht?
Ze heeft een eigen stijl ( mi geen stijl ..) dat is positief ,maar zelden vind ik het mooi of positief verassend .
Moderator Petra
woensdag 14 sep 2016 - 12:48Ik vind die riem juist wel leuk staan. Zo zie je maar weer, smaken verschillen ;).
Kate
woensdag 14 sep 2016 - 13:46Jaa zeker ,hoewel ik een riempje leuk vind staan om je taille te accentueren ,vind ik deze veeeeel te grof voor een dun jurkje en oeps zo kort onder d'r boezem .....
Moderator Petra
woensdag 14 sep 2016 - 09:47Mijn voorkeur gaat uit naar het zwarte jurkje met bloemetjes.
Paula
woensdag 14 sep 2016 - 10:07Ik ook, staat haar goed!
Moderator Petra
woensdag 14 sep 2016 - 10:30En ik hou gewoon niet van die wijde broeken met print. Ze kan er mijns inziens veel eleganter uitzien, zoals met dat zwarte jurkje met print.
Moderator Petra
woensdag 14 sep 2016 - 09:44Meer foto's van Laurentien bij de Fryske Academie: http://www.ppe-agency.com/show.php?zoektype=2&search=09-09-2016%20Friesland
Els
donderdag 15 sep 2016 - 11:11Heel blij met deze extra foto's van de witte halterjurk. Zonde dat ze de hals zo bederft met het vestje. Als ze dit los had laten hangen ipv met een knoopje dicht, had het een hele mooie combinatie geweest, zeker met de paarse schoenen. De jurk lijkt mij heel fijn met het warme weer.