Op 25 oktober werden de Hertog en Hertogin van Sussex in Tonga verwelkomd door Prinses Angelika Latufuipeka. Koning Tupou VI en Koningin Nanasipau'u organiseerden vervolgens een officiële receptie en diner - met traditioneel Tongaans amusement. Tijdens het diner hield de hertog een toespraak met een bericht van The Queen.
Update: Na Tonga ging het Hertogelijk Paar een aantal dagen terug naar Australie. Daarna volgt nog Nieuw-Zeeland. Wordt dus vervolgd met nog een aantal logs!
Outfit Tonga - dag 1: Bij aankomst in Tonga ging Meghan gekleed in een rode japon van Self Portrait. Daarbij droeg ze opnieuw haar donkerblauwe clutch van Dior en donkerblauwe suede pumps van Manolo Blahnik. Meghan droeg de juwelen die ze ook bij de Special Olympics openingceremonie droeg: twee ringen van Eksand. Daarnaast droeg ze oorbellen van Natalie Marie.
A warm welcome for The Duke and Duchess of Sussex at the start of #RoyalVisitTonga! pic.twitter.com/NYHaF3Dbp1
— Kensington Palace (@KensingtonRoyal) 25 oktober 2018
Outfit Tonga - dag 1 receptie en diner: Tijdens een receptie en diner droeg Meghan een lange witte japon van Theia Couture. Meghan droeg de diamanten armband die ze ook droeg in Fiji tijdens het diner. Daarnaast herdroeg ze haar clutch van Givenchy en herdroeg ze eveneens haar schoenen van Aquazzura.
Tonga dag 2 - outfit 1: Tijdens de 2e dag startte Meghan met een nieuwe gestreepte overhemdjurk van Martin Grant. Daarbij draagt ze olijfgroene suède pumps. Haar oorbellen komen van Birks, terwijl Meghans beige clutch van Prada is.
Tonga dag 2 - outfit 2: Meghan wisselde van outfit voor het laatste gedeelte van het programma in Tonga. Ze droeg een nieuwe blauwe overhemdjurk van Veronica Beard. Haar zachtblauwe pumps komen van Banana Republic.
POLL: Welke japon van Meghan, gedragen in Tonga, spreekt je het meest aan?
Beelden: screenshots video's ©Paula Moimoi Latu op Youtube en screenshots video ©DailyMail/MailOnline
Hartelijk dank aan de blog What Meghan Wore voor alle info!
Noot van de redactie: Dit artikel is geschreven door de beheerder van The World of Royals en Royal Fashion Blog, die op deze website schrijft over de mode van prinses Laurentien en over de mode van andere prinsessen en Koninginnen. Inhoudelijke vragen over het artikel kun je kwijt via een reactie en algemene vragen over de website kun je stellen via het contactformulier. Informatie en afbeeldingen mogen niet worden overgenomen zonder toestemming van de beheerster van The World of Royals - [email protected].
- 01 nov 09:11 Hoe hoort het eigenlijk - een tasje op tafel?
- 31 okt 14:10 Koning en Koningin bij afscheid vice-president Raad van State
Niets van deze website mag verveelvoudigd en/of openbaar worden gemaakt door middel van druk, fotokopie, fax, overtypen, opslag in een geautomatiseerd gegevensbestand of anderszins, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de beheerders.
Reacties
Henny
vrijdag 02 nov 2018 - 21:31Eerlijk gezegd vind ik niet dat Meghan overdrijft in haar kledingstijl. Haar stijl past perfect bij haar status. Dat zou je dan ook van Catherine kunnen zeggen. Haar stijl was voorheen ook heel anders.
Ik vind het een normale switch. :-)
Siobhan
vrijdag 02 nov 2018 - 14:09Na een aantal van Lina's filmpjes te hebben gezien valt de verandering van stijl extra op. Die superkorte sexy jurkjes van destijds zijn nu keurige damesjurken geworden.
Die streepjesjurk en die laatste strikjurk zijn bijna geforceerd braaf. Ondanks haar zwangerschap kan t vlotter. Die witte lange jurk is dan de winner van deze poll wat mij betreft. De rode jurk lijkt erg op de blauwe van Kate op de vliegtuigtrap in Canada.
Lina
vrijdag 02 nov 2018 - 14:41Ik vind het eigenlijk ook wel veelal overdreven tuttig de kleding die ze nu (op uitzonderingen na zoals de spijkerbroeken en kleding waar ze ook ineens weer teveel laat zien ) draagt in vergelijking met wat ze eerst droeg. Ja tuurlijk moet ze nu netter gekleed maar overdrijven is ook een vak ;-)
AnnekeM
vrijdag 02 nov 2018 - 13:52Prachtige kleding. De witte avondjurk wint. Wat een plaatje. Maar ook de rode is top!
Henny
vrijdag 02 nov 2018 - 11:28Stuk voor stuk prachtige outfits!
Wat een geweldige reis / tour moet dit geweest zijn, waarbij ze ongetwijfeld heel veel indrukken hebben opgedaan.
Hun thuiskomst zal heel zoet zijn geweest; na een flinke en kostbare renovatie zullen ze hun intrek hebben genomen in een appartement op Kensington Palace, bekend als Apartment 1, en worden ze buren van Kate en William, die in Apartment 1A wonen. Hun vorig onderkomen in Nottingham cottage lijkt me ook heel mooi en knus. Maar om veel vrienden te laten logeren is NC te klein.
Josine Droogendijk
vrijdag 02 nov 2018 - 11:20In Tonga zag ze er veruit het mooiste uit, vind ik. Mooie kleuren, mooie belijningen en fijne kapsels. Ik stem op de eerste look: de rode jurk van Self Portrait. Met prijskaartje ;)
Marianne Rietjens
vrijdag 02 nov 2018 - 11:04De rode japon en de witte staan haar goed. Het gestreepte geval en de blauwe overhemdjurk vind ik minder voor een officieel bezoek.
Doro
vrijdag 02 nov 2018 - 07:06Ben enorme fan van haar maar vind het niet heel spectaculair allemaal. Dat komt gewoon omdat, wat ik al in een ander blog heb gezet, alles veel te strak zit. Begrijp niet dat er geen rekening mee is gehouden. Echt bijna alles knalt ze bijna uit. En dat is fantastisch omdat de baby goed groeit en daar gaat het om.
Hup naar de zwangerschapsjurken! Ik denk dat het haar geweldig gaat staan die dikke buik.
The World of Royals
vrijdag 02 nov 2018 - 09:00Het zit inderdaad geregeld niet heel mooi meer, al snappen we allebei goed waardoor dat komt (dat geef je ook aan). Maar ik kijk net als jij ook uit naar haar zwangerschapskleding. En ik hoop dat ze deze jurken over een tijd allemaal weer goed past en dan nog eens draagt. Dan kunnen we er nog een keer van genieten.
Lina
vrijdag 02 nov 2018 - 00:06Deze dag is niet in het overzicht gekomen, wit minijurkje en als je tot onderaan scrolt zie je ook nog een grijze jas.
(Snap dat het lastig was om achteraf nog alles bij elkaar te zoeken)
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6328165/Meghan-wows-white-dress...
Ohw en deze nog, geruite regenjas met zwarte jurk er onder en een donkerblauwe avondjurk
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6325119/Harry-Meghan-land-Welli...
The World of Royals
vrijdag 02 nov 2018 - 08:59Lieve schat, dat klopt, want deze outfits droeg ze niet tijdens het eerste gedeelte aan Australië, Fiji of Tonga. Volgens mij ben ik er tot nu toe geen enkele vergeten ;). Oftwel, deze komen nog aan bod in de volgende twee logs ;). Even geduld nog, als het goed is komt echt alles aan bod.
Lina
vrijdag 02 nov 2018 - 09:48Nee klopt, in de laatste dagen, ik dacht dat dit het laatste log was, vandaar :-)
The World of Royals
vrijdag 02 nov 2018 - 10:09Dan heb je denk ik de tekst niet gelezen, daar staat nl Tonga ;). Maar voor de duidelijkheid heb ik de tekst nog even geupdate, zodat het voor iedereen duidelijk is dat er nog een paar logs volgen. 't Is wel een heel programma overigens voor ze. Petje af hoor!
Jantje R
donderdag 01 nov 2018 - 21:46Moeilijke keuze 2 of 4. Weer mooie outfits. Bijna nooit een misser.
The World of Royals
donderdag 01 nov 2018 - 23:32Ik vind ze ook alle 4 mooi. Tijdens deze tour heb ik wel wat minder mooie outfits gezien, maar vooral veel mooie. En gelukkig ook verschillende kleurrijke!
Suus
donderdag 01 nov 2018 - 21:38Ik moet een beetje grinniken: zo leuk om te zien dat ze echt zwanger is. Het straalt er gewoon vanaf. Bij de rode jurk heeft ze geen ruimte meer over haast van het tailleriempje, denk dat ze daar bij aanschaf niet op gerekend had :-)
The World of Royals
donderdag 01 nov 2018 - 20:55Ik zie een poll! ;) Jullie ook?
Wat vinden jullie van Meghans outfits tijdens dit gedeelte van de tour?