Vandaag is het Blue Monday, naar verluidt de meest deprimerende dag van het jaar. Om de boel wat op te vrolijken heb ik een overzicht gemaakt van Máxima's koningsblauwe kleding. Hopelijk helpt het ;)
Natuurlijk beginnen we met de inhuldigingsjurk, die blauwer dan blauw was. Ooit zo'n intens felle tint royal blue gezien?
Deze cocktailjurk met pied-de-poule motief komt uit een oudere collectie van Michael Kors. Hopelijk zien we hem snel nog eens terug!
Koningsblauw met goud: een gouden combinatie.
Bij folklore kan qua kleur alles. Toch vind ik de combi roze/blauw niet zo mooi.
Klokmouwen zijn op z'n retour, maar deze jurk van Roksanda zou ik zónder dit accent graag nog eens terug willen zien. Juist ook door de mooie kleur blauw.
La Dress is het merk achter deze koningsblauwe jurk. Gekleed, zakelijk en ook vrolijk vanwege de kleur. Met een andere tas en pump zou ik dit kledingstuk ook graag nog eens terugzien.
Jan Taminiau kennen we vooral vanwege zijn romantische avondjurken met een rauw randje, maar de ontwerper heeft meer in zijn mars. Zo is hij ook het gezicht achter dit zwarte broekpak met blauwe blouse. Echt koningsblauw is de glanzende stof (satijn?) niet, maar de kleur past ook niet in de overige categorieën blauw, die de rest van de week aan bod komen. Daarom heb ik de blouse maar een plekje toebedeeld in deze categorie.
Deze koningsblauwe peplum van Natan is voorzien van grijze mouwen en een bordeauxrood ceintuur. Interessante kleurencombinatie!
Een blauw vest voor op reis:
En deze jurk, die ook wel neigt naar donkerblauw, hoop ik dit jaar eindelijk weer eens terug te zien. Het zou toch zonde zijn als deze mooie en dure jurk maar één keer gedragen wordt?
- 17 jan 14:01 Máxima's laarzencollectie in beeld
- 15 jan 20:01 Koningin Máxima bakt cupcakes met welpen
Niets van deze website mag verveelvoudigd en/of openbaar worden gemaakt door middel van druk, fotokopie, fax, overtypen, opslag in een geautomatiseerd gegevensbestand of anderszins, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de beheerders.
Reacties
Els
dinsdag 21 jan 2020 - 16:39Dit krikt mij inderdaad op, Josine. De Caroline Herrera en de Michael Kors vind ik beide prachtig. Zo snel mogelijk herdragen aub!
Jens
dinsdag 21 jan 2020 - 16:35Eerste beelden vanuit Davos (voor mij dan hé) via een livestream van UNSGSA op Twitter. Máxima draagt haar bordeauxrode rok met bijpassende blouse en pumps. Keurig. Met fitbit.
Johanfrederik
dinsdag 21 jan 2020 - 11:28...wie kent de geschiedenis/herkomst van het prachtige diadeem, dat de Koningin draagt bij de one-shoulder japon op de
onderste foto ? Alvast bedankt.
Anouk
dinsdag 21 jan 2020 - 14:34Ik meen dat van dit diadeem dat het ook als collier gedragen kan worden. Misschien kan Edwin meer vertellen?
Sharien
dinsdag 21 jan 2020 - 08:47Het is wel niet blauw maar wel leuk om te zien ;)
https://www.nouveau.nl/artikel/maxima/koningin-maxima-geeft-exclusief-in...
AnnekeM
dinsdag 21 jan 2020 - 20:05Leuk interview met the Banker!
Birchwood
maandag 20 jan 2020 - 20:29Leuk ingespeeld op de actualiteit ;-)
Prachtige koningsblauwe outfits, waarvan ik er nog wel wat terug wil zien, bijvoorbeeld de laatste avondjurk is een beauty.........
Petra_68
maandag 20 jan 2020 - 20:13Mooi overzicht, echt genieten. De inhuldingsjurk blijft prachtig. De Michael Kors is ook mooi en de in de laatste jurk zou ik Máxima graag nog eens terug zien.
Eyecatcher
maandag 20 jan 2020 - 19:35Als het maar blauw is en van Maxima, dan fleurt het ons op op blue monday. Dat zwarte pak met die blauwe blouse, dat werkt ook aanstekelijk! En dan die scheiding zo in het haar. Doet me aan iets denken....
Sommige mensen apen haar zo na. Kunnen zichzelf niet zijn zonder haar na te apen. Bestaan niet zonder haar. Ach ja, die mensen zijn er nu eenmaal ook. Wat zou Maxima daar dan niet van denken? Zielig?
Babs74
maandag 20 jan 2020 - 22:17Beetje onduidelijk voor mij. Wie bedoel je?
gambetta
maandag 20 jan 2020 - 21:33Wat insinueer je nu allemaal?
Of je schrijft niets, óf bent duidelijk. Dit is niet leuk zo te lezen.
Josine - Moderator
maandag 20 jan 2020 - 21:08Aan wie doet het je denken dan?
Eyecatcher
dinsdag 21 jan 2020 - 13:37Ik bedoel eigenlijk helemaal niemand en niets. Vergeten jullie het maar. Sorry.
AnnekeM
maandag 20 jan 2020 - 19:00Máxima in het blauw, ik vind het zo niet bij haar passen....
Met uitzondering van een aantal top outfits die jij hier deelt: de inhuldigingsjurk, de Prinsjesdag rok en blouse van Claes Iversen, de jurk van Roksandra en de geweldIGers Flamenco jurk.
Verder mag. Ze al het blauw in de kast laten en zie ik haar liever in groene, pastel en aardbevingen.
Zou ze tijdens het bezoek aanhet World Economic Forum in Davos deze week ook voor blauw kiezen?
Babs74
maandag 20 jan 2020 - 17:38De Herrera japon! Prachtig!
Marjanneke
maandag 20 jan 2020 - 17:25Wat een vondst om deze Blue Monday op te sieren met een speciaal onderwerp als dit!
Ik vind het heel origineel en complimenteer je hiermee. Super mooi gedaan Josine!
Als er geen koninklijke activiteiten zijn is het toch ontzettend leuk om je website te bezoeken.
Josine - Moderator
maandag 20 jan 2020 - 21:08Leuk om te horen, dank je wel!
29novmode
maandag 20 jan 2020 - 16:09De inhuldigings jurk vindt ik qua model mooi, maar de fel blauwe kleur vindt ik niet zo mooi. Fel blauw komt zo hard over. Ik vindt dat deze kleur ook niet zo past bij Maxima. De blauw met witte avond japon vindt ik het allermooist. Ik hoop ook dat ze die nog eens draagt.
elisah.
maandag 20 jan 2020 - 16:08De Michael Kors en de Carolina Herrera ,beiden heel erg mooi. Onbegrijpelijk eigenlijk dat we de jurken niet vaker hebben gezien .
Ik hoop dat Maxima dit ziet en ze deze jurken weer snel gaat dragen .
Daan01
maandag 20 jan 2020 - 16:03Weinig natan :) mooie outfits allemaal
Jens
maandag 20 jan 2020 - 15:50De Caroline Herrera (laatste foto) is een absolute topper, de Kors staat bij mij op twee. Wat wij verder leren uit dit overzicht is dat satijn nooit een goed idee is, peplums definitief passé zijn en dat Ladress een prima merk is maar beduidend minder mooi zit dan Natan of Roksanda. En dat onze Koningin gezegend is met een figuur waarbij alles haar goed staat: van inhuldiging tot folkore, alles is even mooi. Oké, in een poepbruine, rechte linnen broek is ze niet op haar best.
Carolina
maandag 20 jan 2020 - 15:21Twee en tien vind ik erg mooi.
Prinsesrita
maandag 20 jan 2020 - 15:20van al die prachtige kleding verdwijnen je blues als sneeuw voor de zon...
Maria04
maandag 20 jan 2020 - 14:31Prachtig overzicht met al dat blauw. Leuke foto's met een stralende koningin.