Gisteren gingen de ontvangsten in het kader van het twintigjarige jubileum van Koning Albert door. Ditmaal werden de voormalige eerste ministers van België ontvangen voor een lunch. Ook Prinses Mathilde was hierbij aanwezig. Ze droeg voor de gelegenheid een fleurig ensemble.
De Prinses koos voor een oranje wikkeltop met driekwartmouwen, en een wit rokje met grijze en oranje details van bloemen. De combinatie staat haar beeldig. Zoals gewoonlijk werkt de Prinses haar outfit af met peeptoe schoenen en een clutch in dezelfde kleur, oranje. De schoenen zijn ook van Natan:
De Prinses droeg deze outfit voor de vierde keer, ze had het reeds eerder aan op 23 juni 2009, op 9 september 2009 bij een bezoek van Kroonprinses Victoria van Zweden aan België, en op 11 december 2010 in Egypte.
Wat vinden jullie van de outfit van de Prinses? De volgende ontvangst in het kader van het jubileum van Koning Albert vindt morgen plaats!
Foto met dank aan DPP
- 10 jul 19:07 Maxima bezoekt Britse koningin
- 10 jul 15:07 Designer: Natan
Niets van deze website mag verveelvoudigd en/of openbaar worden gemaakt door middel van druk, fotokopie, fax, overtypen, opslag in een geautomatiseerd gegevensbestand of anderszins, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de beheerders.
Reacties
Christa
vrijdag 12 jul 2013 - 21:05Beeldig!
Betty
donderdag 11 jul 2013 - 23:48Echt een mooie combinatie! Het staat haar prachtig!
Willem van Duin.
donderdag 11 jul 2013 - 22:52Mathilde ziet er in deze zomerse outfit mooi uit. Dit mag ze van mij vaker dragen.
Annelie
donderdag 11 jul 2013 - 18:46Wat staat haar dit mooi! Ik vind die kleuren haar ook fantastisch staan. Wat leuk dat ze hem zo vaak draagt!
Marianne Rietjens
donderdag 11 jul 2013 - 17:32Mooie outfit en mooie combinatie. Ze ziet er altijd heel verzorgd uit.
Marja
donderdag 11 jul 2013 - 17:31mooie combinatie, alleen houd ik niet van peeptoes.
Shasta
donderdag 11 jul 2013 - 13:46Mooie outfit! En ook goed dat ze 'm zo "vaak" herdraagt..!
Mieke
donderdag 11 jul 2013 - 13:25Prachtige combinatie. Vooral de rok vind ik fantastisch! Persoonlijk houd ik niet van de peep-toe.
MeRoyalty
donderdag 11 jul 2013 - 09:33Helemaal goed! Wist niet dat ze sommige outfits zo vaak draagt, dacht dat 2x dragen voor haar het maximum wel was...
Jet
donderdag 11 jul 2013 - 09:22Ontwerper is Natan
Carmen
donderdag 11 jul 2013 - 08:52Wauw, ik vind dit echt een heel mooie outfit. Klassiek maar toch heel fris en zomers. En heel geschikt voor de gelegenheid. Super! Ontwerper niet bekend?